• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Siłka..;D

Rozmowy o wszystkim innym niż motoryzacja.
to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Siłka..;D

Postautor: to&owo » czw 13 mar, 2014

zawsze da się :D ale chłopie z czego ty tu chcesz ciąć ten tłuszcz ? :D


lukaszw103
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 937
Rejestracja: sob 16 cze, 2012
Lokalizacja: Boksyce

Re: Siłka..;D

Postautor: lukaszw103 » czw 13 mar, 2014

niby nie ma wiele , ale troszeczkę jest , aby było widac taki szczegół jak mięsnie brzucha musi być go mniej w moi wypadku, zaraz po redukcji wracam do budowania masy mięśniowej bede próbował zbudowac suchą mase.

Outer
Weteran
Weteran
Posty: 484
Rejestracja: wt 21 gru, 2010
Lokalizacja: Polska

Re: Siłka..;D

Postautor: Outer » pt 14 mar, 2014

lukaszw103

Na redukcji? Chyba z auszwic wróciłeś. Zmasuj się k***a. 6 pak będąc trupem, to po prostu naturalność tego, że masz jakiekolwiek mięśnie które pozwalają ci żyć... Chcesz to ci troche oddam. :D
Ostatnio zmieniony pt 14 mar, 2014 przez Outer, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
zagraj1234
Specjalista
Specjalista
Posty: 180
Rejestracja: pt 18 paź, 2013
Lokalizacja: ÂŻyrardĂłw
Kontaktowanie:

Re: Siłka..;D

Postautor: zagraj1234 » pt 14 mar, 2014

lukaszw103, pod czym masz tego 6ciopakaka??? ty chłopie zapomnij o zrównoważonej diecie i ładuj w siebie żarcie ile tylko wlezie. Ty do wakacji to przytyj ze 4kg i wtedy pomyśl o robieniu rzeźby. W tej chwili w domu ćwicz co 2gi dzień i jedz oporowo.
JeÂśli pomogÂłem postaw piwo
LwG

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Siłka..;D

Postautor: to&owo » pt 14 mar, 2014

wiele osób tego nie wie... ale mięśnie brzucha by ładnie wyglądały muszą być solidne. ,to nie mogę być chude cegiełki, tylko dobrze wykarmione mięśnie. ja brzucha nie trenowałem wcale ,prawie, robiłem za to ciężkie siady, ciągi, wiosłowania, gdzie brzuch jest stabilizatorem i teraz kiedy nie ćwiczę i sporo zjechałem z wagą pokazały się całkiem ciekawe mieśnie ,w dodatku pełno żył w okolicach jajec. moim zdaniem powinieneś wpierdalać, ćwiczyć, spać i tak dalej. ale to twoje ciało i masz prawo robić co chcesz :D


lukaszw103
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 937
Rejestracja: sob 16 cze, 2012
Lokalizacja: Boksyce

Re: Siłka..;D

Postautor: lukaszw103 » pt 14 mar, 2014

Tzn. nie jestem na redukcji że mało jem tylko w ten sposób że dużo się ruszam i dużo wpierdalam, może tego nie nazwiecie redukcją ale w efekcie daje jakiś tam przyrost mięśni i powolne zrzucanie tłuszczu, po prostu źle się wyraziłem bo zrozumieliście mnie jakbym się zagładzał a tak nie jest, jutro postaram się zrobić kilka ocenicie co powinienem teraz działać.Na masówkę to pójdę ale na przyszłą zimę :D Na razie będę próbował budować suchą masę.
Ostatnio zmieniony pt 14 mar, 2014 przez lukaszw103, łącznie zmieniany 1 raz.

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Siłka..;D

Postautor: to&owo » pt 14 mar, 2014

ja przez cały okres siłki robilem suchą mase. Ciężka sprawa. Idealna droga dieta i ciągle poznawanie ciała. Ja miałem do tego idealny gen i wychodziło. Ty wyglądasz podobnie masz szanse. Ale u mnie całe życie było pod siłownię dostosowane.

Awatar użytkownika
demon9705
Weteran
Weteran
Posty: 284
Rejestracja: ndz 21 paź, 2012
Lokalizacja: CzarnkĂłw

Re: Siłka..;D

Postautor: demon9705 » pt 14 mar, 2014

Jak czytam to to to nie wiem czy mam się smiac czy płakać, niektórzy tutaj takie bzdury wypisują : <uoee>

Najpierw masa, bo co z tego że redukcja jak mięśnie beda małe, najpierw masa ja ćwiczę 3 lata i przez 3 lata robię masę, redukcja może pójdzie za 2 lub 3 lata, dopiero jak bedę miec wystarczająco dużo pieniędzy na diete, bo bez diety to tak jak bez ciężaru na siłowni jeżeli nei am diety to i mięśni nie zobaczysz, musisz na redukcji skchodzić z kalorii i patrzec jak się zzachowuje ciało, inaczej nic nie zrobisz

bzyk990
Weteran
Weteran
Posty: 374
Rejestracja: pn 31 gru, 2012
Lokalizacja: Lichtajny

Re: Siłka..;D

Postautor: bzyk990 » sob 15 mar, 2014

O wy kurBy rozjebudny szeroko widze u was, ja sobie cwicze skromnie , dlaczego skromnie nie ma funduszy na diete :( jeden cykl na kreatynie i białku i troche ryzu sie jadło :D
Swiec tak efektów nie ma za duzych ale i tak mnie to zadowala, gdy widze innych w rurkach ped.... cienkich jak patyki <lol>
Teraz cwicze :
Klata plecy
Barki tric
Nogi biceps
Do dyspozycji mam ławeczke Skos+/-
Atlas Rozpietki(butterfly jakos tak to sie chyba pisze)
sztanga łamana i prosta hantelki i atlas taki jak na zdjeciu:
http://csimg.webkupiec.pl/srv/PL/000015 ... pliant.jpg
Co powiecie o tej sylwetce(fotki) "Ja" to ten co na wiekszosci zdjec jesem :D
http://www41.zippyshare.com/v/16080870/file.html
http://www41.zippyshare.com/v/12412843/file.html
http://www41.zippyshare.com/v/86165871/file.html
http://www41.zippyshare.com/v/3029681/file.html
http://www41.zippyshare.com/v/74739693/file.html
http://www41.zippyshare.com/v/93401403/file.html
http://www41.zippyshare.com/v/20039605/file.html
Co do tych zdjec to ten co robił zdjecia tak kazał mi sie ustawic :D i tak krzywo wyszedłem :D
Ostatnio zmieniony sob 15 mar, 2014 przez bzyk990, łącznie zmieniany 1 raz.
ÂŻycie to nie jest zabawa!

Moja ulubiona gra
Kliknij nic cie to nie kosztuje!
Daj piwko jeÂżeli pomogÂłem.
Obrazek

Awatar użytkownika
Nahirek
Weteran
Weteran
Posty: 295
Rejestracja: pn 05 mar, 2012
Lokalizacja: Sieradz

Re: Siłka..;D

Postautor: Nahirek » sob 15 mar, 2014

bzyk990, fajnie fajnie, jakies zarysy sa i masa rowniez tylko troche rzeźby jeszcze ;D
ile ważysz? ile w bicku i w klacie ?

bzyk990
Weteran
Weteran
Posty: 374
Rejestracja: pn 31 gru, 2012
Lokalizacja: Lichtajny

Re: Siłka..;D

Postautor: bzyk990 » ndz 16 mar, 2014

Nahirek, a tak zapomniałem napisać :)
Waga ok 70kg bic to 34 po pompie 36 w klacie juz nie pamietam ile było nie chce kłamac(ale jak pamietam to 104cm) lat 17 :)
ÂŻycie to nie jest zabawa!



Moja ulubiona gra

Kliknij nic cie to nie kosztuje!

Daj piwko jeÂżeli pomogÂłem.

Obrazek

Awatar użytkownika
MAGIK
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 625
Rejestracja: śr 13 lut, 2013
Lokalizacja: ZS

Re: Siłka..;D

Postautor: MAGIK » czw 20 mar, 2014

ma ktoś z was bitumiczny ciezar ? jak wykonie ?
Honda Wallaroo > Romet Trial City & Motorynka & Audi A4 2.5 TDI ,


Szacunek za szacunek a ÂśmierĂŚ za ku***stwo
Gdyby byÂło tak naprawdĂŞ to trup by tu padaÂł gĂŞsto

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Siłka..;D

Postautor: to&owo » czw 20 mar, 2014

raz kupiłem. opierdoliłem drugiego dnia:D kiedyś też za papiery od tel wziąłem gryfi i zostało mi 12kg takiego. dużo miejsca zajmuje.

Awatar użytkownika
MAGIK
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 625
Rejestracja: śr 13 lut, 2013
Lokalizacja: ZS

Re: Siłka..;D

Postautor: MAGIK » czw 20 mar, 2014

kurde drogi jest ciezar :D a wylać z betonu :D ?
Honda Wallaroo > Romet Trial City & Motorynka & Audi A4 2.5 TDI ,


Szacunek za szacunek a ÂśmierĂŚ za ku***stwo
Gdyby byÂło tak naprawdĂŞ to trup by tu padaÂł gĂŞsto

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Siłka..;D

Postautor: to&owo » czw 20 mar, 2014

idź na złomie,kupisz za grosze jakieś bębny od przyczep takie pierdoły :D



Wróć do „Off-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl