chce nabrać troszkę masy, bo już się troszkę wyrzeźbiłem, jak coś to foto mogę wysłać, ocenicie najwyżej, co jeszcze zrobić itp, itd 



chce nabrać troszkę masy, bo już się troszkę wyrzeźbiłem, jak coś to foto mogę wysłać, ocenicie najwyżej, co jeszcze zrobić itp, itd 







biegac mi sie nie chce xD










3razy w tyg wystarczy 
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości