







Cały czas wycinam.



Ja skończyłem na 20 dniu bo mi się znudziło,a mój brat na 30 dniu to u niego nawet coś tam widać.U mnie słabo 







BarneY pisze:bartonfigher77, Jeśli nie masz tłuszczu na brzuchu, to powinna coś dać. Konkretniej lepszą rzeźbę brzucha. Na tłuszcz na 100% nie zadziała.
Na tłuszcz moim zdaniem najlepiej jest biegać, niby proste ale bardzo skuteczne
, sam tak robiłem i z 75kg do 67kg w 4 tyg.
Zeby nie bylo ze byłem tłuściochem czy coś, jestem wysoki
Po odchudzeniu nie trzeba dużo ćwiczyć aby widać było poszczególne mieśnie po prostu wystarczy je mieć choć troche rozbudowane i je widać 

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości