• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Siłka..;D

Rozmowy o wszystkim innym niż motoryzacja.
Awatar użytkownika
Nahirek
Weteran
Weteran
Posty: 295
Rejestracja: pn 05 mar, 2012
Lokalizacja: Sieradz

Re: Siłka..;D

Postautor: Nahirek » ndz 29 wrz, 2013

Chłopaki znacie jakieś dobre forum nt. silownii ?:>


Awatar użytkownika
MAGIK
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 625
Rejestracja: śr 13 lut, 2013
Lokalizacja: ZS

Re: Siłka..;D

Postautor: MAGIK » ndz 29 wrz, 2013

Honda Wallaroo > Romet Trial City & Motorynka & Audi A4 2.5 TDI ,


Szacunek za szacunek a ÂśmierĂŚ za ku***stwo
Gdyby byÂło tak naprawdĂŞ to trup by tu padaÂł gĂŞsto

Awatar użytkownika
Nahirek
Weteran
Weteran
Posty: 295
Rejestracja: pn 05 mar, 2012
Lokalizacja: Sieradz

Re: Siłka..;D

Postautor: Nahirek » ndz 29 wrz, 2013

MAGIK, dziekiii :D

Awatar użytkownika
bartonfigher77
Majster
Majster
Posty: 146
Rejestracja: sob 13 paź, 2012
Lokalizacja: DÂługie

Re: Siłka..;D

Postautor: bartonfigher77 » ndz 13 paź, 2013

Panowie jaki lepszy gryf.
Lekko łamany czy mocno łamany i dlaczego?
Trenuj tak, aby za kilka lat usÂłyszaÂł o tobie caÂły Âświat!

Awatar użytkownika
demon9705
Weteran
Weteran
Posty: 284
Rejestracja: ndz 21 paź, 2012
Lokalizacja: CzarnkĂłw

Re: Siłka..;D

Postautor: demon9705 » ndz 13 paź, 2013

ja polecam stronę www.sfd.pl
a co do gryfu zależy do jakiego ćwiczenia :p


Outer
Weteran
Weteran
Posty: 484
Rejestracja: wt 21 gru, 2010
Lokalizacja: Polska

Re: Siłka..;D

Postautor: Outer » ndz 13 paź, 2013

Dawno nie wklejałem wymiarów.

Klata 122
Bic 43
Pas 100
Udo 80

Martwy ciąg 240 kg.

185 cm 110 kg.
Wkurza mnie trochę brzuch, boczki i bic. Byle być sk***ysynem, a nie ciotą w rurkach. ;D Cały czas wycinam.
Ostatnio zmieniony ndz 13 paź, 2013 przez Outer, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
bartonfigher77
Majster
Majster
Posty: 146
Rejestracja: sob 13 paź, 2012
Lokalizacja: DÂługie

Re: Siłka..;D

Postautor: bartonfigher77 » pn 06 sty, 2014

Robił ktoś z was Aerobiczna 6 Weidera ?
Są jakieś efekty po tym?
Trenuj tak, aby za kilka lat usÂłyszaÂł o tobie caÂły Âświat!

Awatar użytkownika
MAGIK
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 625
Rejestracja: śr 13 lut, 2013
Lokalizacja: ZS

Re: Siłka..;D

Postautor: MAGIK » pn 06 sty, 2014

gowno to jest :p
Honda Wallaroo > Romet Trial City & Motorynka & Audi A4 2.5 TDI ,


Szacunek za szacunek a ÂśmierĂŚ za ku***stwo
Gdyby byÂło tak naprawdĂŞ to trup by tu padaÂł gĂŞsto

Awatar użytkownika
CZARO
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1119
Rejestracja: czw 05 kwie, 2012
Lokalizacja: WWE

Re: Siłka..;D

Postautor: CZARO » pn 06 sty, 2014

bartonfigher77, Ja robiłem i mój brat :D Ja skończyłem na 20 dniu bo mi się znudziło,a mój brat na 30 dniu to u niego nawet coś tam widać.U mnie słabo :D
Nie sztukÂą jest mieĂŚ nowy samochĂłd , sztuka jest mieĂŚ stary a Âżeby wyglÂądaÂł jak nowy...

Mercedes 190 by Czaro!

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Siłka..;D

Postautor: to&owo » pn 06 sty, 2014

zrobiłem całą. Efekt ? Chude zniszczone , przetrenowane mięśnie brzucha. Głupota i tyle.

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Siłka..;D

Postautor: KucaQ » pn 06 sty, 2014

bartonfigher77, męczysz się cholernie, a ch*** to daje. Robiłem to 2 tygodnie, a nic się nie poprawiło. Już lepszy ten program 100 pompek.
Bayeriche Motoren Werke

lukaszw103
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 937
Rejestracja: sob 16 cze, 2012
Lokalizacja: Boksyce

Re: Siłka..;D

Postautor: lukaszw103 » pn 06 sty, 2014

bartonfigher77 ja robiłem 6-weidera skonczyłem jakoś na 25-28 dniu nie pamiętam, i efekty były spore, piłem jeszcze wtedy białko wpc80 , dawało to efekty, ale po długiej przerwie efekty trochę zanikły, lecz i tak jest lepiej bo wczesniej miesnie brzucha u mnie były znikome ;D

Awatar użytkownika
BarneY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 730
Rejestracja: pn 30 maja, 2011
Lokalizacja: Wolice

Re: Siłka..;D

Postautor: BarneY » pn 06 sty, 2014

bartonfigher77, Jeśli nie masz tłuszczu na brzuchu, to powinna coś dać. Konkretniej lepszą rzeźbę brzucha. Na tłuszcz na 100% nie zadziała.
Jednak są lepsze ćwiczenia, chociażby zwykłe brzuszki na skosie albo ABS na mięśnie poprzeczne (czy jak one się tam zwą). :)
Na tłuszcz moim zdaniem najlepiej jest biegać, niby proste ale bardzo skuteczne <luzik>

Pozdrowienia
JeÂśli pomogÂłem - postaw browarka :D

DziĂŞki :)

lukaszw103
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 937
Rejestracja: sob 16 cze, 2012
Lokalizacja: Boksyce

Re: Siłka..;D

Postautor: lukaszw103 » wt 07 sty, 2014

BarneY pisze:bartonfigher77, Jeśli nie masz tłuszczu na brzuchu, to powinna coś dać. Konkretniej lepszą rzeźbę brzucha. Na tłuszcz na 100% nie zadziała.
Na tłuszcz moim zdaniem najlepiej jest biegać, niby proste ale bardzo skuteczne <luzik>


Dokładnie tutaj jest napisane kilka słów prawdy, ale najlepsza redukcja masy to drobny wysiłek fizyczny wlasnie np. boeganie lub siłka + do tego deficyt kaloryczny, czyli jesz o 100 lub 200 kcal mniej niz powinieneś aby otrzymać wagę i wtedy to waga leci Ci sama w dół, a jeść ci sie nie chce bo zoładek sie kurczy i do mniejszej masy potrzeba mniej jedzenia ;D, sam tak robiłem i z 75kg do 67kg w 4 tyg. ;D Zeby nie bylo ze byłem tłuściochem czy coś, jestem wysoki ;D Po odchudzeniu nie trzeba dużo ćwiczyć aby widać było poszczególne mieśnie po prostu wystarczy je mieć choć troche rozbudowane i je widać ;D

Awatar użytkownika
Crush
Specjalista
Specjalista
Posty: 214
Rejestracja: ndz 23 wrz, 2012
Lokalizacja: Nidzica

Re: Siłka..;D

Postautor: Crush » śr 22 sty, 2014

Ktoś tam pisał co dobre na spalenie tłuszczu osobiście polecam bieganie. Trzeba jedynie to robić regularnie najlepiej co drugi dzień oraz ja wykonywałem ćwiczenia wytrzymałościowe. U mnie poskutkowało lecz podczas biegania zmieniałem tempo z 82,5kg na 78kg. Trochę udało mi się zgubić.



Wróć do „Off-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl