






no a kolega speedIII naprawdę poczynił duże kroki
i muszę przyznać ,że niestety ze względu na chwilowe braki sprzętu wiele ćwiczeń robi bez sprzętu
jakbyście jego I foto zobaczyli to nie powiedzielibyście,że ten sam chłopak
jak za 2 tyg dodam,bo teraz to taka lipa po regenrecaji 

A dlaczego teraz masz regenerację? po jakim długim czasie ją zrobiłeś? I na jak długo?







więc stawy i mięśnie miały już dość
ja robie siłe ,bo masa wcale nie wchodzi mimo iż żrę od 4300-4500 kalorii dziennie
jem od 5-7 dobrrych poisłków i na siłowym i nieco przytyłem
teraz biorę się za nowy plan od przyszłego tyg + bcaa bo po 2 godzinach treningu ledwie żywy jestem



i to też taka nie dokońca




A picie wody w czasie treningu polepsza wzrost mięśni? I nie szklanki czy dwóch tylko dużej ilości wody.




Bo mam atlasa i biorę max na wyciskanie czyli 50kg 





Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości