bieganie napewno Ci pomoze ale na allegro znajdziesz coś takiego jak spalaczze tłuszczy czy reduktory tłuszczu nie pamietam juz..



bieganie napewno Ci pomoze ale na allegro znajdziesz coś takiego jak spalaczze tłuszczy czy reduktory tłuszczu nie pamietam juz..

good
ja pół roku sprzęt już zbieram
narazie mam tylko hantle, sztanga, drązek i lawka samoróbka 






taki wycisk na barki ,siłowy, nogi angażujesz w nim też:P bo barki masz niezłe i ciekawy jestem ile pociśniesz.

105 kg najwiecej na barki rypnołem.. a na klate 130.








Ile masz w łapie?

ale wrzuce hantle zamiast sztangi ,to się wyrówna
a w łapie to meeeega mało pewnie ze 30,5 cm to maaaaax



nie rozśmieszaj mnie
w treningu, trenerze 

no co tychoinka pisze: nie rozśmieszaj mnie
wiesz jak ekto jest ciezko mase zdobywac?
ja też jestem ektomorfikiem i za hu*a nie moge
i jak ktos sie smieje to odrazu ma wpie*dol
wam to dobrze
nie macie problemów z waga 



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości