• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Wszystko o dziewczynach :)

Rozmowy o wszystkim innym niż motoryzacja.
Awatar użytkownika
Czyżu15
Weteran
Weteran
Posty: 603
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: FZI

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: Czyżu15 » wt 08 sty, 2013

lukasz, to jest łatwe a tym bardziej że teraz były swięta, mozesz pytać jak je spędziła, co robiła co dostała, co robiła w sylwestra jak sie czuje ogólnie o ocenach, pamietaj że kobiety lubią obgadywać <troll> ja mam kilka takich koleżanek co przychodze do nich a one tylko na mnie czekają i sprzedają nowości co kto w wiosce robi :D tak jak mówi Maniek inne lubią jak się je zaczepia, i udaje głupka, drugie jak rozmawia, trzecie troche tego troche tego :D najważniejsze to być śmiałym i zabawnym :d
Ostatnio zmieniony wt 08 sty, 2013 przez Czyżu15, łącznie zmieniany 1 raz.
only vag


michau_ek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1575
Rejestracja: ndz 19 cze, 2011
Lokalizacja: RacibĂłrz

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: michau_ek » wt 08 sty, 2013

Czyżu15 pisze:lukasz, to jest łatwe a tym bardziej że teraz były swięta, mozesz pytać jak je spędziła, co robiła co dostała, co robiła w sylwestra jak sie czuje ogólnie o ocenach, pamietaj że kobiety lubią obgadywać <troll> ja mam kilka takich koleżanek co przychodze do nich a one tylko na mnie czekają i sprzedają nowości co kto w wiosce robi :D


hahaha też tak miałem w gimznazjum (zawsze czekała na mnie koleżanka z świeżymi ploteczkami) a w sumie w lo też tak bywa czasami ;D

Awatar użytkownika
lukasz
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 599
Rejestracja: czw 14 lip, 2011
Lokalizacja: okolice Gniezna
Pojazd: Ogar 900 '09
Podziękował : razy

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: lukasz » śr 09 sty, 2013

Dziękuję za wypowiedzi. :)

A jak można się najlepiej zwracać do koleżanek poza imieniem?

Kiedyś na Farmeramie z jedną pisałem, napisałem "hej kochana" i mnie później na nk zablokowała i wyrzuciła ze znajomych na Farmeramie. :D

I nie chciałbym 2. raz tego samego błędu popełnić. :D

Awatar użytkownika
BarneY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 730
Rejestracja: pn 30 maja, 2011
Lokalizacja: Wolice

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: BarneY » śr 09 sty, 2013

Różnie :P Zależy jak blisko jesteście ;)
Ja mówię niunia i się chyba podoba xD Po prostu wyczuj na co możesz sobie pozwolić. I nie wyskakuj od razu z jakimiś skarbami itd.
JeÂśli pomogÂłem - postaw browarka :D

DziĂŞki :)

Awatar użytkownika
lukasz
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 599
Rejestracja: czw 14 lip, 2011
Lokalizacja: okolice Gniezna
Pojazd: Ogar 900 '09
Podziękował : razy

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: lukasz » śr 09 sty, 2013

Tak blisko, że nawet nie wiem, czy mnie lubi. :D
Dziękuję ;)


Spidi67
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1222
Rejestracja: wt 02 lis, 2010
Lokalizacja: ---

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: Spidi67 » śr 09 sty, 2013

lukasz, wiesz , są różne typy lasek
wrazliwe szukajace ksiecia z bajki
nastoletnie poliglotki ( wiemy o jakie jezyki chodzi ]:-> )
pozerki dodające sweet focie co 2 dni
głupie udające mądre
i inne dziwadła chodzące po tym świecie

musisz wiedziec jakim typem jest dziewczyna i zachowywać się adekwatnie do jej upodobań , no chyba , ze przez to bedziesz musiał sie zachowywać sztucznie lub tak jak nie jest to w Twoim stylu , czy też Cie to przerośnie to poprostu szczaj na to :D najważniejsze nie udawać nikogo być sobą jak sie taki spodobasz lasce no to spokojna głowa .
<troll>

Awatar użytkownika
BarneY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 730
Rejestracja: pn 30 maja, 2011
Lokalizacja: Wolice

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: BarneY » śr 09 sty, 2013

Jeżeli dziewczyna będzie naprawdę fajna to Cię doceni i nie będziesz musiał jakoś sztucznie podrywać :) Najważniejsze to być sobą. Jeżeli laska będzie chciała Cię zmienić, to odpuść :) Może na Nią jakimiś zdrobnieniami od imienia mów?
JeÂśli pomogÂłem - postaw browarka :D



DziĂŞki :)

michau_ek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1575
Rejestracja: ndz 19 cze, 2011
Lokalizacja: RacibĂłrz

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: michau_ek » śr 09 sty, 2013

co do ksywek/przezywania dziewczyn to jak najbardziej tak :P

dla przykładu gdy byłem w 1szej gim, byla tam tez fajna dziewczyna, ogolnie wyróżniała się pozytywnie wśrod tłumu, świetny humor, zawsze usmiechnieta,lubiła czasami "zagrać jakąś scene jako gwiazda" wtenczas ja nazwałem ją księżniczką, ona się uśmiechneła i dostałem po głowie - no i za każdym razem przez całą gimbaze gdy nazywałem ją ksiezniczka był uśmiech i zazwyczaj po głowie... ale bylo warto.


no i jak już jakoś żartobliwie dziewczyne nazwiesz i ona się uśmiechnie to już jest konkretny znak, jak sie nie uśmiechnie to troche gorzej ;P

Awatar użytkownika
lukasz
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 599
Rejestracja: czw 14 lip, 2011
Lokalizacja: okolice Gniezna
Pojazd: Ogar 900 '09
Podziękował : razy

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: lukasz » śr 09 sty, 2013

Bardzo wszystkim dziękuję. :>
Zawsze mogę na Was liczyć. <smile>
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Crush
Specjalista
Specjalista
Posty: 214
Rejestracja: ndz 23 wrz, 2012
Lokalizacja: Nidzica

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: Crush » ndz 10 mar, 2013

Panowie piszę tu pierwszy raz prosiłbym o rady. Czy warto pchać sie w dziewczynę że tak powiem dość zużytą z góry dzięki?

michau_ek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1575
Rejestracja: ndz 19 cze, 2011
Lokalizacja: RacibĂłrz

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: michau_ek » ndz 10 mar, 2013

ahahhahahahahaaha <rotfl> <rotfl> <rotfl>

weź staranniej dobieraj słowa ;d

Spidi67
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1222
Rejestracja: wt 02 lis, 2010
Lokalizacja: ---

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: Spidi67 » ndz 10 mar, 2013

Crush pisze: Czy warto pchać sie w dziewczynę że tak powiem dość zużytą

nie :) nawet nic nie poczujesz ;P
<troll>

Awatar użytkownika
BarneY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 730
Rejestracja: pn 30 maja, 2011
Lokalizacja: Wolice

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: BarneY » ndz 10 mar, 2013

Crush, haha jaki poeta <lol>
Nie, nie opłaca się ;)
JeÂśli pomogÂłem - postaw browarka :D



DziĂŞki :)

Awatar użytkownika
Crush
Specjalista
Specjalista
Posty: 214
Rejestracja: ndz 23 wrz, 2012
Lokalizacja: Nidzica

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: Crush » ndz 10 mar, 2013

Spidi67, HAHAHAHAH nie pod tym względem chodzi mi że doć dużo osób było w jej życiu.

Spidi67
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1222
Rejestracja: wt 02 lis, 2010
Lokalizacja: ---

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: Spidi67 » ndz 10 mar, 2013

Crush, no ale to wcale tego nie wyklucza <troll>
skoro było dużo osób jej w życiu to znaczy , że raczej za bardzo się nie szanuje , jest łatwa jak rebus , i pewnie pusta w środku .
<troll>



Wróć do „Off-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl

 

 

cron