lukasz, wiesz , są różne typy lasek
wrazliwe szukajace ksiecia z bajki
nastoletnie poliglotki ( wiemy o jakie jezyki chodzi
![]:-> ]:->](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/diabelek.gif)
)
pozerki dodające sweet focie co 2 dni
głupie udające mądre
i inne dziwadła chodzące po tym świecie
musisz wiedziec jakim typem jest dziewczyna i zachowywać się adekwatnie do jej upodobań , no chyba , ze przez to bedziesz musiał sie zachowywać sztucznie lub tak jak nie jest to w Twoim stylu , czy też Cie to przerośnie to poprostu szczaj na to

najważniejsze nie udawać nikogo być sobą jak sie taki spodobasz lasce no to spokojna głowa .