• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Wszystko o dziewczynach :)

Rozmowy o wszystkim innym niż motoryzacja.
to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: to&owo » pt 21 gru, 2012

do takiej dziewczyny zawsze jest ciężko podbić ,ale wóz albo przewóz ,nie ma co się zastanawiać i zbierać jak romet na 4 biegu ,tylko podbijasz ,nie idzie ,to szukasz innej i o :)


michau_ek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1575
Rejestracja: ndz 19 cze, 2011
Lokalizacja: RacibĂłrz

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: michau_ek » pt 21 gru, 2012

komers, boże jak ja nie chciałem na to gówno iść... a okazało się całkiem miło ^^ ( sam się dziwię, że to mówię )

ps. dobry moment :p


ja tam ide na sylwestra, gdzie będzie +/- 50 osób.. z tego znam jakieś 5... wyczuwam dużo nowych znajomosci, bo z tym nie mam wiekszego problemu :P
Ostatnio zmieniony pt 21 gru, 2012 przez michau_ek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: choinka » sob 22 gru, 2012

Zima czy nie zima ja bym poprosił o jakiś spacer. Chociaż głupie 15min tygodniowo i dziewczyna sama coś wyczuje.
Ze spokojem na początku tak na luzie. Pokazuj że Tobie na niej zależy ale nie przesadzaj z tym żeby nie widziała że ma nad Tobą władze czy coś :P

Głupio tak doradzać starszemu rangą :P

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: to&owo » sob 22 gru, 2012

choinka co głupio :D ale ma racje ,czemu w zimę nie można spacerować ? u mnie na siłce w ziimę jest -20 i bez kurtki nieraz ćwiczę ,to co to te -12 <3 choinka dobrze gada ,widać,że się zna stary dupcyngier :D

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: choinka » sob 22 gru, 2012

speeder_hot16fucker, oj tam :P od razu że znam :P


Awatar użytkownika
lukasz
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 599
Rejestracja: czw 14 lip, 2011
Lokalizacja: okolice Gniezna
Pojazd: Ogar 900 '09
Podziękował : razy

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: lukasz » pn 07 sty, 2013

Dobry wieczór
Nic tu jeszcze nie pisałem. Może i tym razem odpowiecie na moje pytanie. :>
O czym można rozmawiać z dziewczyną?
Nie, że moją, tylko, że koleżanką. :D
Jakie macie wspólne tematy? Jestem małomówny, pisać to potrafię, ale rozmawiać w realu mi bardzo trudno. Najwyżej się zapytam czy lekcje odrobiła, żeby jej dać odpisać, jeśli zapomniała. :D Chciałbym się zmienić i być bardziej otwartym w rzeczywistym świecie, nie tylko przez Internet i SMS-y.
Tylko nie krzyczeć na mnie. :D Konkrety poproszę. ;]
Autorom najlepszych odpowiedzi podziękuję piwkami. :]
Ostatnio zmieniony pn 07 sty, 2013 przez lukasz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: choinka » pn 07 sty, 2013

Hehe to kolega taki jak ja ;D Czasem tematy same przyjdą :) generalnie najlepiej pytać się co tam w szkole i dalej same się tematy rozwinął o rożnych zainteresowaniach i tak dalej :)

michau_ek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1575
Rejestracja: ndz 19 cze, 2011
Lokalizacja: RacibĂłrz

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: michau_ek » pn 07 sty, 2013

ja tam mam koleżankę która lubi choppery... dzis siedzimy na angielskim wyciągam telefon, pokazuje foto a ona mi mowi, ze ma mokro :D (daelim'a pokazałem ;d)

jak znasz jakies jej zainteresownie to o tym gadasz... najbardziej sie rozmowa klei :P

Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: Bumek » pn 07 sty, 2013

lukasz pisze:Dobry wieczór
Nic tu jeszcze nie pisałem. Może i tym razem odpowiecie na moje pytanie. :>
O czym można rozmawiać z dziewczyną?
Nie, że moją, tylko, że koleżanką. :D
Jakie macie wspólne tematy? Jestem małomówny, pisać to potrafię, ale rozmawiać w realu mi bardzo trudno. Najwyżej się zapytam czy lekcje odrobiła, żeby jej dać odpisać, jeśli zapomniała. :D Chciałbym się zmienić i być bardziej otwartym w rzeczywistym świecie, nie tylko przez Internet i SMS-y.
Tylko nie krzyczeć na mnie. :D Konkrety poproszę. ;]
Autorom najlepszych odpowiedzi podziękuję piwkami. :]


O wszystkim ;d Np. powiedz jej że ma ładną bluzkę i spytaj gdzie kupiła, zapewne zacznie Ci opowiadać i przez pół godziny nie skończy :D

michau_ek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1575
Rejestracja: ndz 19 cze, 2011
Lokalizacja: RacibĂłrz

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: michau_ek » wt 08 sty, 2013

jeden typ dziewczyn będzie opowiadał pół godziny... a drugi podziękuje, usmiechnie się i pójdzie dalej... i bedziesz musiał główkowac dalej ;d

Awatar użytkownika
BarneY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 730
Rejestracja: pn 30 maja, 2011
Lokalizacja: Wolice

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: BarneY » wt 08 sty, 2013

Moim zdaniem trzeba znaleźć wspólny temat :) Byle jaki, czy to oceny w szkole, czy cokolwiek. Może też lubi rysować, jak jak Ty? Musisz wyczuć jaka rozmowa się najlepiej klei i to ciągnąć. No i przede wszystkim się nie bać :> A już w ogóle nic nie łączy tak jak wspólna pasja :)
Moja dziewczyna jeździ motocyklami, także mam luzik :D Dzisiaj 3 miesiące jak zaczęliśmy być razem ^^
JeÂśli pomogÂłem - postaw browarka :D

DziĂŞki :)

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: to&owo » wt 08 sty, 2013

dziewczyny bardzo lubią się zwierzać ze swoich problemów :D ja ostatnio zarwałem taką małolatkę to nieraz po 3 godziny jej słucham,aleee tak to z nimi jest ,ja lubię słuchać kobiet :P

Awatar użytkownika
krygom15
Majster
Majster
Posty: 107
Rejestracja: czw 05 kwie, 2012
Lokalizacja: Manasterz

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: krygom15 » wt 08 sty, 2013

nie które lubią też jak się je zaczepia np: łaskocze :) albo coś w tym stylu ;p A inne jak się wygłupiasz itp :)

Awatar użytkownika
ChillOut
Weteran
Weteran
Posty: 264
Rejestracja: sob 21 kwie, 2012
Lokalizacja: Gilowice (woj. ÂślÂąskie)

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: ChillOut » wt 08 sty, 2013

Panowie, witam :D
Od kilku tygodni dziewczyny w szkole mierzą mnie i sie uśmiechają do mnie.
Nawet dziś idąc przez galerię dziewczyna kumpla sie uśmiechała i nie był to zwykły uśmiech... Albo idąc korytarzem zaczepi jakaś albo coś :o wtf?
Jak potraktować to wszystko ? :> Wypowiedzcie sie :)
Motorynka > Romet Ogar 900 '08r. > Aprilia RS50 '04r. > Honda NSR 125R '99r.

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: choinka » wt 08 sty, 2013

Może po prostu na Ciebie lecą? xD Odpowiedz jakiejś co się Tobie podoba cześć ale też się uśmiechnij i może coś z tego wyjdzie.



Wróć do „Off-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl

 

 

cron