





) 2010 roku
a wczesniej to tylko pompki i drażek od czasu do czasu
czyli z 6,5 miesiaca cwicze ![:] :]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/kwadr.gif)


w tym wieku to sie kiedys myslało o tym by staz na siłowni dopiero rozpoczać a nie walic koks
Może teraz nie czujecie tych skutków ale wszystko wyjdzie za 10-15 lat kiedy nawet piwka nie bedziecie sobie mogli łyknać w lato z kumplami tylko detoks co tydzien bo watroba i nerki tego nie wytrzymią. A co do sterydów jak chcecie brac to powyzej 21 lat i jak wam nie szkoda zdrowia
Pozdro!!
) czyli w sumie z 6,5 miesiąca cwicze
a wczesniej tylko pompki i drążek od czasu do czasu 


Tobie sie nic nie stanie tylko mi ..




o hu*speeder pisze:dramatycznie wzrasta ryzyko wystąpienia autyzmu ,dziecko ma także dużo niższee IQ
tego nie wiedziałem









A ty speeder spróbuj wejsc w kulturystyke na koksach i na pierwszech zawodach wypadniesz na testach antydopingowych
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości