![;]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/krzywy.gif)



![;]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/krzywy.gif)


a6w również ale skretne brzucha tez rób tak zwane scyzoryki też bedą dobre..


dobrzeja się muszę wziąć za abs
bedziesz mi tłumaczył co i jak
bo a6w jest prostrze
zaczynalem je chyba ze 3 razy i ani razu nie skonczylem ![;]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/krzywy.gif)


Patrząc na mięśnie pięknie rozbudowane
Ale brzuch zasłonił bo ma bojler xD 





a ja za jakies poł roku bede smigał z wyrzezbionym 8 pakiem i wszystkie niunie mojesamoo96 pisze:a brzuchu mi tak nie zależy bardzo..xD ważne żeby nie był wystajacy..xD



Jak bym zaczął robić brzuch to najpierw piwo bym musiał zrzucić a ostatnimi czasy piję więcej piwa niż mogę wypić 

chce zobaczyć na jakim stopniu zaawansowania jestes jesli o chodzi o miesnie brzucha
xd



nie no respect
ja koxu nigdy nie wezme
na sierpień szykuje gainera xxl mass
5,8kg w miesiac chce zjesc + dobra dieta i chce conajmniej do 60kg wagi podskoczyc
A gdzies na zime krete szykuje
mnie wciągneło na maxa
lepiej niż cs
uwierz, że warto
i nie wiem czy w to wierzyc, moim skromnym zdaniem napewno cos tam zazywał 


to jest nie mozliwe zeby miec 41 w lapie bez koksu chyba ze cwiczysz z 15 lat na odzywkach ale to by watroba padla..







cwiczy od 2gim, ale wczesniej to było chucherko z niego xd
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości