





Spokojnie


Tak, wiem, gimbaza itd.. Już to słyszałem
Ale ona nie jest taka, jak większość
Narazie przyjaźnimy się, ale będzie spoko
Nie robi żadnych fochów itd. Jest idealna



Nie wyśmiała, bo sama ma chiński skuter
No ale wiadomo, że do FMX'u to lepsze moto 




realnie 90 maksymalnie pojedzie
Ale to już korbę chce bokiem wypluć 


Czyżu15 pisze:choinka, chyba na 1 biegu

---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739


BarneY pisze:michau_ek, Opowiadaj


A wcześniej było, że w gimbazie broń Boże 



BarneY pisze:ChillOut, Opowiadaj
Heh, wszyscy teraz za dziewczyny się zabierająA wcześniej było, że w gimbazie broń Boże

I to niekoniecznie starsza = lepsza. Niektóre, chociażby były z gimbazy są świetne 


Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości