• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

"Szczyt bezczelności"

Rozmowy o motoryzacji.
Awatar użytkownika
Olo
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: ÂŁĂłdÂź, retkinia

"Szczyt bezczelności"

Postautor: Olo » sob 09 lis, 2013

http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Zipp/Shock/109607
Obrazek[/URL]
Motocykl jest bogiem,
prêdkoœÌ na³ogiem
Pal gumĂŞ i szalej,
nie myÂśl co dalej


Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: "Szczyt bezczelności"

Postautor: KucaQ » sob 09 lis, 2013

Rozumiem, że można się wzorować na czymś, ale żeby zrobić coś identyczne jak te markowe? Kompletna przesada...
Bayeriche Motoren Werke

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: "Szczyt bezczelności"

Postautor: to&owo » sob 09 lis, 2013

chiny wykończą motoryzację i to w skali światowej ,zlaewają rynki tym swoim gównem ,inni muszą ciąć koszty produkcji i też robią słabe jakościowo rzeczy...

Awatar użytkownika
Olo
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: ÂŁĂłdÂź, retkinia

Re: "Szczyt bezczelności"

Postautor: Olo » sob 09 lis, 2013

speeder, nie które moto światowych producentów nie są wartę swoich cen tylko płaci się większość za znaczek. Wiec z jednej strony + :) Polskiej motoryzacji i tak nie wykoszą <lol2>
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Zipp/Shock/109607

Obrazek[/URL]

Motocykl jest bogiem,

prêdkoœÌ na³ogiem

Pal gumĂŞ i szalej,

nie myÂśl co dalej

Awatar użytkownika
Bubles
Weteran
Weteran
Posty: 640
Rejestracja: czw 02 gru, 2010
Lokalizacja: PiÂła

Re: "Szczyt bezczelności"

Postautor: Bubles » ndz 10 lis, 2013

Olo, Może dlatego że jej prawie nie ma? : P


to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: "Szczyt bezczelności"

Postautor: to&owo » ndz 10 lis, 2013

Romet i Ursus xD

Awatar użytkownika
Yato
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1528
Rejestracja: sob 03 wrz, 2011
Lokalizacja: Olkusz

Re: "Szczyt bezczelności"

Postautor: Yato » ndz 10 lis, 2013

dawno wykosili, przejmując rometa :D
:)

Awatar użytkownika
Mikimi
Majster
Majster
Posty: 89
Rejestracja: pt 20 wrz, 2013
Lokalizacja: Polska

Re: "Szczyt bezczelności"

Postautor: Mikimi » ndz 10 lis, 2013

Ursusa to już nie wiem kto zjebał...okrągłe plastikowe maski co to w ogóle jest....przecież to nawet nie wygląda wystarczy porównać Starego Ursusa 4514 z nowym 4514 i nie ma o czym mówić....

Outer
Weteran
Weteran
Posty: 484
Rejestracja: wt 21 gru, 2010
Lokalizacja: Polska

Re: "Szczyt bezczelności"

Postautor: Outer » ndz 10 lis, 2013

W końcu musiało :)


Nie rozumiem słowa w końcu.
Na przykład Romet k125 to jest 1:1 kopia suzuki gs 125 z kopią 1:1 silnika hondy cg 125, u nas w kraju od ~6 lat. Pełno jest takich przykładów. Imo to bardzo dobrze. Lepiej niech kopiują motoryzacyjne legendy, niż próbują tworzyć samemu, bo wtedy wychodzi niesamowity syf. Wszystko jest robione w chinach, a ci co podskoczyli na widok chinoli, to mogli podskoczyć wcześniej, skąd mają części w tych ich motocyklach i nie rżnąć głupa.
Najlepiej kupić crossa loncin 250 i podjechać do kogoś z bmw f800 i się spytać i jak twój loncin działa, bo u mnie ok...
Ostatnio zmieniony ndz 10 lis, 2013 przez Outer, łącznie zmieniany 3 razy.

Gost Rider
Praktykant
Praktykant
Posty: 63
Rejestracja: pn 16 sty, 2012
Lokalizacja: Mechowo

Re: "Szczyt bezczelności"

Postautor: Gost Rider » sob 23 lis, 2013

Outer pisze:
W końcu musiało :)


Nie rozumiem słowa w końcu.
Na przykład Romet k125 to jest 1:1 kopia suzuki gs 125 z kopią 1:1 silnika hondy cg 125, u nas w kraju od ~6 lat. Pełno jest takich przykładów. Imo to bardzo dobrze. Lepiej niech kopiują motoryzacyjne legendy, niż próbują tworzyć samemu, bo wtedy wychodzi niesamowity syf. Wszystko jest robione w chinach, a ci co podskoczyli na widok chinoli, to mogli podskoczyć wcześniej, skąd mają części w tych ich motocyklach i nie rżnąć głupa.
Najlepiej kupić crossa loncin 250 i podjechać do kogoś z bmw f800 i się spytać i jak twój loncin działa, bo u mnie ok...
Czy ty myślisz że ludzie na tym forum są jacyś upośledzeni bo ciągle powtarzasz to samo?Człowieku BMW czy inni zleca produkcję według ich standardów i procesów technologicznych a nad ich tokiem czuwa technolog z centrali.Chińczyk produkuje tanio bo używa tańszych i niejednokrotnie gorszych jakościowo materiałów.Robotnik chiński już nie pracuję za przysłowiową miskę ryżu.Na rynek Polski a na rynek np.Niemiecki fabryka będzie dopuszczać pewne odstępstwa jakościowe.Tak samo jest w Europie.Jest nie prawdą że fabryka w Niemczech produkuję tak samo dla Polaka jak i dla Szweda czy Francuza. Co do Ursusa już go nie ma załatwili go związkowcy na czele z typem nazywającym się Zygmunt Wrzodak swego czasu poseł LPR.Z Ursusa zostało już tylko logo i nic więcej reszta to jest cały traktor z Chin.

Outer
Weteran
Weteran
Posty: 484
Rejestracja: wt 21 gru, 2010
Lokalizacja: Polska

Re: "Szczyt bezczelności"

Postautor: Outer » sob 23 lis, 2013

No twoja wypowiedź jest upośledzona, o Ursusie to sobie idź pisać gdzie indziej, reszty nie zrozumiałem. :)
No może coś zrozumiałem, że Bmw czy inni zleca produkcje wg jakichś standardów i jakiś ktoś czuwa z centralii, nie wiem skąd ta papka bzdurnego internetowego wymysłu, ale ty ją tylko powielasz, prawda jest taka, że bmw ciśnie te silniki w fabryce loncin i tyle. Ja mam same pozytywy o tej fabryce. A to, że się afrykanerzy i inni śmieją z motocykli Bmw, to inna sprawa.

Gost Rider
Praktykant
Praktykant
Posty: 63
Rejestracja: pn 16 sty, 2012
Lokalizacja: Mechowo

Re: "Szczyt bezczelności"

Postautor: Gost Rider » sob 23 lis, 2013

Outer pisze:No twoja wypowiedź jest upośledzona, o Ursusie to sobie idź pisać gdzie indziej, reszty nie zrozumiałem. :)
No może coś zrozumiałem, że Bmw czy inni zleca produkcje wg jakichś standardów i jakiś ktoś czuwa z centralii, nie wiem skąd ta papka bzdurnego internetowego wymysłu, ale ty ją tylko powielasz, prawda jest taka, że bmw ciśnie te silniki w fabryce loncin i tyle. Ja mam same pozytywy o tej fabryce. A to, że się afrykanerzy i inni śmieją z motocykli Bmw, to inna sprawa.
Piszesz że to są internetowe wymysły?Skoro tak to nie widzę sensu z prowadzić dyskusji bo pewne rzeczy są tak oczywiste że aż nie chcę się mi wierzyć że jest to możliwe.Zakończę to śmieszną sentencją:jak dwóch ci mówi że jesteś pijany to idz się położyć.

Outer
Weteran
Weteran
Posty: 484
Rejestracja: wt 21 gru, 2010
Lokalizacja: Polska

Re: "Szczyt bezczelności"

Postautor: Outer » sob 23 lis, 2013

Zakończę to śmieszną sentencją


Zakończ, bo mnie przepona boli. A kiedyś to może użyj jakiegoś argumentu. Zaczynasz to kończysz. :)



Wróć do „Moto-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl