














V-ka ponoć robi dobrą robotę 

i na kole można polatac chociaż biegi nie sa zbyt dlugie ale daje rade, na 4 biegu z pasażerem do gory podnosi
przy czym spalanie w granicach 5litrow







Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości