Witam
Jako iż zima za pasem sezon na motocykle pomału sie kończy. Chciałbym sie dowiedziec jak garażujecie swoje motory jak je przygotowujecie do zimy i przestoju i jakie macie porady co do garażowania.









Jakie kurca fuks garażowanie zimowe
Widzimy się na trasie


m_isie_k pisze:Witam
Jako iż zima za pasem sezon na motocykle pomału sie kończy. Chciałbym sie dowiedziec jak garażujecie swoje motory jak je przygotowujecie do zimy i przestoju i jakie macie porady co do garażowania.


n0r3k pisze:motomaniak87, na blaszaka też nie trzeba pozwoleń, o wiele bardziej wolałbym właśnie garaż blaszany niż taki namiot.



jak ja w zimie muszę pojeździć choćby 5 minut
łańcuch na koło jak śniegu po jaja i buta, śnieg leci wyżej domów a ja mam radochę
w ubiegłym roku przez zaspy metrowe się przedzierałem






Daniel557 pisze:A co do tematu, aku jak będzie stało w garażu gdzie jest jakoś 10 stopni to mu wystarczy, czy w domu trzymać?



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości