otoż niedługo sie wybieram w małą traske
ze 160-170km bedzie
(jak wiadomo na zlocik
) lecz nie mam karty motorowerowej
Orientujecie się może, w razie za3mania policji co by mi za to groziło? Reszte wszystko mam, dokumenty , ubezpieczenie itp wszystko jest ![;]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/krzywy.gif)










---> 
ale kuuu*wa nie moge znalesc tego papierka <załamka>