Postautor: ZiomeK » śr 15 cze, 2011
Zdałem sobie ja motorowerową kartę

. Dziś byłem dać fotosik w sekretariacie, i jeszcze ze 3 osoby ale kobieta rzekła, że raczej nie będzie miała czasu na wypisanie tego przed końcem roku szkolnego. Tatusiek podsunął mi pomysł, żebym zaniósł jej kartę rowerową i poprosił, aby podbiła mi miejsce na motorowery ( jest miejsce na pieczątkę okrągłą) i podłużną pieczątkę szkoły gdzieś pod tym okrągłym stemplem, żeby było jasne że w gim. zdałem. Macie tak u siebie? Pozwoli mi czy raczej nie bardzo ta kobiecina?
"Z religiÂą czy bez, dobrzy ludzie bĂŞdÂą postĂŞpowaĂŚ dobrze, a Âźli – Âźle, ale zÂłe postĂŞpowanie dobrych ludzi jest zasÂługÂą religii." - Steven Weinberg