oto zdjęcia:
MOJEGO CROSSA:
http://imageshack.us/photo/my-images/405/tooox.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/29/lopt.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/854/79314238.jpg/
ZAMIENNIKA ŚCIGACZA:
http://imageshack.us/photo/my-images/69/dsc0037zt.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/690/dsc0038hb.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/847/dsc0041fc.jpg/
HELP
!





[/center]


PO terenie i po szosie mozesz smigac
