• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Zamianka opłaca się? DERBI za CHIŃSKIEGO?

Rozmowy o motoryzacji.
karlos1911
Praktykant
Praktykant
Posty: 71
Rejestracja: śr 27 kwie, 2011
Lokalizacja: SuwaÂłki

Zamianka opłaca się? DERBI za CHIŃSKIEGO?

Postautor: karlos1911 » wt 31 maja, 2011

Siema, mam propozycje się zamienić Za Derbi gpr 50r, ma on plastiki w kilku miejscach do szpachli, i oczywiście całego będę malował na czarno czerwono. Z moim silnikiem jest cos nie tak bo wstawiona 110 a idzie gorzej niż 50ccm. LICZĘ NA POMOC.

oto zdjęcia:

MOJEGO CROSSA:
http://imageshack.us/photo/my-images/405/tooox.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/29/lopt.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/854/79314238.jpg/


ZAMIENNIKA ŚCIGACZA:
http://imageshack.us/photo/my-images/69/dsc0037zt.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/690/dsc0038hb.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/847/dsc0041fc.jpg/

HELP !!!
Ostatnio zmieniony wt 31 maja, 2011 przez karlos1911, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Brunon K ver. 205
Weteran
Weteran
Posty: 559
Rejestracja: pn 27 gru, 2010
Lokalizacja: Siedlce

Re: Zamianka opłaca się? DERBI za CHIŃSKIEGO?

Postautor: Brunon K ver. 205 » wt 31 maja, 2011

Jak najbardziej się opłaca, o ile Derbi jest w dobrym stanie. Nawet jak coś będzie nie tak, to wymienisz i będzie chodziło, a jak w chińczyku jest coś nie tak, to wymienisz i coś innego się sypnie.
Obrazek
EMO

Blu
Weteran
Weteran
Posty: 311
Rejestracja: ndz 26 gru, 2010
Lokalizacja: ZGL
Kontaktowanie:

Re: Zamianka opłaca się? DERBI za CHIŃSKIEGO?

Postautor: Blu » wt 31 maja, 2011

Boże, jakie obrzydliwe Derbi o_o
Pewnie całość do remontu.
Ja bym został przy tym co masz.
[center] Obrazek [/center]

karlos1911
Praktykant
Praktykant
Posty: 71
Rejestracja: śr 27 kwie, 2011
Lokalizacja: SuwaÂłki

Re: Zamianka opłaca się? DERBI za CHIŃSKIEGO?

Postautor: karlos1911 » wt 31 maja, 2011

DERBI pomaluje tak jak na tym filmiku : http://www.youtube.com/watch?v=UbTFDSq3 ... re=related (czas: 4:02), troche szpachli bo leżał na boku, znajomy mechanik to pomorze, pomaluje się pięknie po zimie 72ccm airsal sie wstaawi i się będzie śmigać.


to jak co sądzicie nadal ?

Awatar użytkownika
Brunon K ver. 205
Weteran
Weteran
Posty: 559
Rejestracja: pn 27 gru, 2010
Lokalizacja: Siedlce

Re: Zamianka opłaca się? DERBI za CHIŃSKIEGO?

Postautor: Brunon K ver. 205 » wt 31 maja, 2011

karlos1911, wciąż podtrzymuję swoje zdanie że warto. :)
Obrazek

EMO


Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Zamianka opłaca się? DERBI za CHIŃSKIEGO?

Postautor: Alpen » wt 31 maja, 2011

E, dla mnie to za stare, za brzydkie, i za duże spalanie. Już ja bym zostawił tego kinga. Jak cos sypnie to wymienisz MAŁYM KOSZTEM. Jak dbasz tak masz. A w tym starym derbi to jak coś sypnie to koszta nie są małe, jeszcze do tego pierdzący 2t :/
modó³ wm mugen sport cdti

Awatar użytkownika
ZiomeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1577
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: LLU

Re: Zamianka opłaca się? DERBI za CHIŃSKIEGO?

Postautor: ZiomeK » wt 31 maja, 2011

No i do tego jeszcze w dwóch kolorach... Pewnie po zamianie od razu chciałbyś jeździć to się przygotuj na uśmieszki kolegów...
"Z religiÂą czy bez, dobrzy ludzie bĂŞdÂą postĂŞpowaĂŚ dobrze, a Âźli – Âźle, ale zÂłe postĂŞpowanie dobrych ludzi jest zasÂługÂą religii." - Steven Weinberg

Awatar użytkownika
RADI
Weteran
Weteran
Posty: 348
Rejestracja: czw 06 sty, 2011
Lokalizacja: Wlkp

Re: Zamianka opłaca się? DERBI za CHIŃSKIEGO?

Postautor: RADI » wt 31 maja, 2011

karlos1911, Czy ja wiem ... ty masz poj. 110 czyli prawie taka sama moc to ten scig ....Tylko z tego co widze twojego masz w ładnym stanie a tamten to pff...

Masz fajny niezawodny sprzęt wmiare wyglądający i uniwersalny ;) PO terenie i po szosie mozesz smigac ;d
A chcesz to zamienic za jakies starocie co zapewne ledwo sie toczy ? I wogole jak to wyglada ...Jak do remontu bedzie to 500zł+

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Zamianka opłaca się? DERBI za CHIŃSKIEGO?

Postautor: choinka » wt 31 maja, 2011

Ej nie nie taka sama ;d Kumpel ma gpr i mnie brał jak chciał ;d nie miałem najmniejszych szans z nim tylko on miał chyba inne bo miał światła pionowo a nie poziomo

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Zamianka opłaca się? DERBI za CHIŃSKIEGO?

Postautor: to&owo » śr 01 cze, 2011

moim zdaniem malowanie jest git :)

karlos1911
Praktykant
Praktykant
Posty: 71
Rejestracja: śr 27 kwie, 2011
Lokalizacja: SuwaÂłki

Re: Zamianka opłaca się? DERBI za CHIŃSKIEGO?

Postautor: karlos1911 » czw 02 cze, 2011

nie będę go brał, plastiki strasznie połamane, sprzedaje swojego i kupuję pro 50... co sądzicie?

Awatar użytkownika
ZiomeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1577
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: LLU

Re: Zamianka opłaca się? DERBI za CHIŃSKIEGO?

Postautor: ZiomeK » czw 02 cze, 2011

Zależy za ile sprzedasz. Jak będziesz jakoś miał ok 5000zł to kup coś markowego. A w Pro jest dużo plastików.
"Z religiÂą czy bez, dobrzy ludzie bĂŞdÂą postĂŞpowaĂŚ dobrze, a Âźli – Âźle, ale zÂłe postĂŞpowanie dobrych ludzi jest zasÂługÂą religii." - Steven Weinberg

Blu
Weteran
Weteran
Posty: 311
Rejestracja: ndz 26 gru, 2010
Lokalizacja: ZGL
Kontaktowanie:

Re: Zamianka opłaca się? DERBI za CHIŃSKIEGO?

Postautor: Blu » czw 02 cze, 2011

Wez se kup dt 50 jakas a nie znowu na chinski shit
[center] Obrazek [/center]

karlos1911
Praktykant
Praktykant
Posty: 71
Rejestracja: śr 27 kwie, 2011
Lokalizacja: SuwaÂłki

Re: Zamianka opłaca się? DERBI za CHIŃSKIEGO?

Postautor: karlos1911 » czw 02 cze, 2011

żeby kupić, to i trzeba mieć kasy , a swego sprzedam sobie za jakieś 2,5 tysiąca, dołożę 1,5 tyś i kupie sobie pro 50, jak nie będę katował zadbam , to otrzyma długo, a na następny sezon nówka sztuka cały silnik 125 w stawię do niego. I co sądzicie ?

Blu
Weteran
Weteran
Posty: 311
Rejestracja: ndz 26 gru, 2010
Lokalizacja: ZGL
Kontaktowanie:

Re: Zamianka opłaca się? DERBI za CHIŃSKIEGO?

Postautor: Blu » czw 02 cze, 2011

karlos1911 pisze:żeby kupić, to i trzeba mieć kasy , a swego sprzedam sobie za jakieś 2,5 tysiąca, dołożę 1,5 tyś

Za 4k to ty wyrwiesz takiego markowca ze leb boli...
[center] Obrazek [/center]



Wróć do „Moto-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl