• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Zdjęcie blokady z modułu RS 50

Rozmowy o motoryzacji.
Awatar użytkownika
RADI
Weteran
Weteran
Posty: 348
Rejestracja: czw 06 sty, 2011
Lokalizacja: Wlkp

Zdjęcie blokady z modułu RS 50

Postautor: RADI » śr 18 maja, 2011

Siema :D
W związku iż przybyło mi troche gotówki zamierzam zdjąć blokade na module z aprili RS 50 ( 2005 r ) i mam pytanie .
Co mi to da ? Wiem ze v/max bd wiekszy ale czy jakos inaczej beda obroty czy po prostu przy 105km/h bedzie mial 12tys obr ?
Czy da cośna przyspieszenie ?

I czy moglibyście zarzucić jakis link z allegro z modulem ODBLOKOWANYM ?
Stawiam piwka ; df

[ Dodano: Sro 18 Maj, 2011 ]
Kurdei oco chodzi ze np. Ta rska tak ladnie sie wkreca na oborty i przyspiesza.
Jest mozliwe ze moja tak nie idzie przez blokade ?


Awatar użytkownika
Boczo
Specjalista
Specjalista
Posty: 201
Rejestracja: czw 23 gru, 2010
Lokalizacja: czÂłuchĂłw

Re: Zdjęcie blokady z modułu RS 50

Postautor: Boczo » śr 18 maja, 2011

u mnie zablokowany moduł zmniejszał obroty a co za tym idzie prędkość więc u ciebie powinno też tak być do jakich obrotów kręci ci się teraz?
Obrazek

Awatar użytkownika
RADI
Weteran
Weteran
Posty: 348
Rejestracja: czw 06 sty, 2011
Lokalizacja: Wlkp

Re: Zdjęcie blokady z modułu RS 50

Postautor: RADI » śr 18 maja, 2011

Szczerze to ie sprawdzalem xD

[ Dodano: Sro 18 Maj, 2011 ]
ale 12 sie dokreci na 100%

Awatar użytkownika
Boczo
Specjalista
Specjalista
Posty: 201
Rejestracja: czw 23 gru, 2010
Lokalizacja: czÂłuchĂłw

Re: Zdjęcie blokady z modułu RS 50

Postautor: Boczo » śr 18 maja, 2011

jeżeli kręci się do 12 to mam pytanie czy na pewno jest to zablokowany moduł??
Obrazek

Awatar użytkownika
Yautja
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1365
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Polska
Otrzymał podziękowań: razy
Kontaktowanie:

Re: Zdjęcie blokady z modułu RS 50

Postautor: Yautja » śr 18 maja, 2011

Może jest zablokowany ale nie obrotami tylko jest inna mapa-odblokowany ma może bardziej agresywną
Zawór wydechowy masz odblokowany?
Obrazek


Awatar użytkownika
Brunon K ver. 205
Weteran
Weteran
Posty: 559
Rejestracja: pn 27 gru, 2010
Lokalizacja: Siedlce

Re: Zdjęcie blokady z modułu RS 50

Postautor: Brunon K ver. 205 » śr 18 maja, 2011

RADI pisze:ale 12 sie dokreci na 100%
Kolego, sądzę że masz odblokowany moduł. Do ilu według Ciebie powinno kręcić, 20 tys.? :)
Obrazek
EMO

Awatar użytkownika
Boczo
Specjalista
Specjalista
Posty: 201
Rejestracja: czw 23 gru, 2010
Lokalizacja: czÂłuchĂłw

Re: Zdjęcie blokady z modułu RS 50

Postautor: Boczo » śr 18 maja, 2011

jak jest zablokowany to najczęściej blokuje obroty a jak kręci ci się na twoim do 12 to jest odblokowany
Obrazek

Awatar użytkownika
RADI
Weteran
Weteran
Posty: 348
Rejestracja: czw 06 sty, 2011
Lokalizacja: Wlkp

Re: Zdjęcie blokady z modułu RS 50

Postautor: RADI » śr 18 maja, 2011

Yautja, Blokada z dyfuzora została ściągnięta .
Blokada na module jest na 100%, ... może jest na tej zasadzie jak Yautja, że się lepiej wkręca na obroty bo mój z lekka wolnno jeżeli chodzi o porównanie na filmikach z yt ;/

Awatar użytkownika
Yautja
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1365
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Polska
Otrzymał podziękowań: razy
Kontaktowanie:

Re: Zdjęcie blokady z modułu RS 50

Postautor: Yautja » czw 19 maja, 2011

Popytaj na jakimś forum Aprilii
Obrazek

Awatar użytkownika
Prelude
Administator
Administator
Posty: 748
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: ZGL
Pojazd: Corsa C FL
Podziękował : razy
Kontaktowanie:

Re: Zdjęcie blokady z modułu RS 50

Postautor: Prelude » czw 19 maja, 2011

Yautja, dokładnie, popytaj na forum o aprilii, tam ludzie cały czas mają z nimi styczność więc Ci na pewno dobrze doradzą

Awatar użytkownika
Boczo
Specjalista
Specjalista
Posty: 201
Rejestracja: czw 23 gru, 2010
Lokalizacja: czÂłuchĂłw

Re: Zdjęcie blokady z modułu RS 50

Postautor: Boczo » pt 20 maja, 2011

mówisz że ma zablokowany moduł ale mówiłem że moduły blokują jedynie obroty a mówiłeś że kręci się do 12 więc na bank nie mam zablokowany co byś chciał żeby kręcił się do 18? mówiłeś też że zablokowany wolniej kręcą się na obroty tylko że to nie tak jest bo wkręca się on na zablokowanym z taką samą prędkościom tylko że dochodzi do jednego momentu i koniec więcej nie ma więc mówię moduł masz odblokowany :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Zdjęcie blokady z modułu RS 50

Postautor: Lukas995 » sob 21 maja, 2011

Jak chcesz kupić moduł to kup jakis "sportowy" , bo sokro kręci Ci się do 12tys. to zablokowanego nie masz :D

Awatar użytkownika
Yautja
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1365
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Polska
Otrzymał podziękowań: razy
Kontaktowanie:

Re: Zdjęcie blokady z modułu RS 50

Postautor: Yautja » sob 21 maja, 2011

Obrazek

Awatar użytkownika
RADI
Weteran
Weteran
Posty: 348
Rejestracja: czw 06 sty, 2011
Lokalizacja: Wlkp

Re: Zdjęcie blokady z modułu RS 50

Postautor: RADI » pn 23 maja, 2011

A jak sprawdzic czy mam oblokowany modul ?

Awatar użytkownika
ZiomeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1577
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: LLU

Re: Zdjęcie blokady z modułu RS 50

Postautor: ZiomeK » pn 23 maja, 2011

Jak Ci się kręci do 12.000RPM to odblokowany...
"Z religiÂą czy bez, dobrzy ludzie bĂŞdÂą postĂŞpowaĂŚ dobrze, a Âźli – Âźle, ale zÂłe postĂŞpowanie dobrych ludzi jest zasÂługÂą religii." - Steven Weinberg



Wróć do „Moto-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl