Będe miał ok. 4tyś., interesuje mnie coś typu ścigacz, turystyk itp. myślałem nad Suzuki GSX. Co myślicie?



Będe miał ok. 4tyś., interesuje mnie coś typu ścigacz, turystyk itp. myślałem nad Suzuki GSX. Co myślicie?






ale w tych pieniądzach ciężko będzie znaleźć coś w bdb stanie 




Dwa cylindry czyli nie chodzi jak typowy ścigacz
Myślę że to by nie zabiło a by się ładnie odpychało.


---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739




ja jeździłem cb 500 z toru,lepsze lacze ,rozwiercane gaźniki,wydech przelotowy ,coś tam w głowicy robione to szła jak dzika
podemną na 3 na koło wyrywała .ogólnie dobrze się prowadzi,nie męczy pleców



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości