• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Większe moto

Rozmowy o motoryzacji.
kropla1
Uczeń
Uczeń
Posty: 30
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: MaÂłopolska

Większe moto

Postautor: kropla1 » czw 05 maja, 2011

Siema, zbieram kase na coś większgo, i po wakacjach planuje kupić jakieś moto (600cc lub coś w tych okolicach) bo na wiosne będzie prawko ;d Będe miał ok. 4tyś., interesuje mnie coś typu ścigacz, turystyk itp. myślałem nad Suzuki GSX. Co myślicie?


Awatar użytkownika
imbirek
Majster
Majster
Posty: 101
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Większe moto

Postautor: imbirek » pt 06 maja, 2011

Popatrz też na Suzuki DR650, Yamaha XJ600S :)
"ChoĂŚ bym PĂŞdziÂł CiemnÂą DolinÂą,
ZÂła SiĂŞ Nie UlĂŞknĂŞ -
Bo Halogen W MotĂłrze Mym Tkwi..."

MĂłj Ogar 900 --> http://imbirek22.mojemoto.pl/ (komentarze mile widziane) ;)

kropla1
Uczeń
Uczeń
Posty: 30
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: MaÂłopolska

Re: Większe moto

Postautor: kropla1 » pt 06 maja, 2011

co do suzuki to nie chce crossa a yamaha to ciekawy sprzęcik :)

Awatar użytkownika
imbirek
Majster
Majster
Posty: 101
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Większe moto

Postautor: imbirek » pt 06 maja, 2011

"ChoĂŚ bym PĂŞdziÂł CiemnÂą DolinÂą,

ZÂła SiĂŞ Nie UlĂŞknĂŞ -

Bo Halogen W MotĂłrze Mym Tkwi..."



MĂłj Ogar 900 --> http://imbirek22.mojemoto.pl/ (komentarze mile widziane) ;)

kropla1
Uczeń
Uczeń
Posty: 30
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: MaÂłopolska

Re: Większe moto

Postautor: kropla1 » pt 06 maja, 2011

imbirek, jakoś mi się tak mniej podoba, ostatnio zakochałem sięw GS500 :D ale w tych pieniądzach ciężko będzie znaleźć coś w bdb stanie ;d


Awatar użytkownika
Boczo
Specjalista
Specjalista
Posty: 201
Rejestracja: czw 23 gru, 2010
Lokalizacja: czÂłuchĂłw

Re: Większe moto

Postautor: Boczo » pt 06 maja, 2011

jak byś uzbierał z 6000 zł to zawsze można kupić honde hornet 600 ma bardzo dobre osiągi na przyspieszenie :)
Obrazek

kropla1
Uczeń
Uczeń
Posty: 30
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: MaÂłopolska

Re: Większe moto

Postautor: kropla1 » pt 06 maja, 2011

no tylko, że ja nie chce przesiadać sięz ogara na coś co ma 100KM bo nie chce się zabić. Na początek wystarczy mi coś typu Suzuki GS500 czy kawasaki ER5

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Większe moto

Postautor: choinka » pt 06 maja, 2011

GS500 ma mój znajomy tylko że jeszcze nie przerejestrował, z tego jak stałem koło niego i jak już się rozgrzał to ładnie się kręci na postoju :) Dwa cylindry czyli nie chodzi jak typowy ścigacz :) Myślę że to by nie zabiło a by się ładnie odpychało.

kropla1
Uczeń
Uczeń
Posty: 30
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: MaÂłopolska

Re: Większe moto

Postautor: kropla1 » sob 07 maja, 2011

tylko kurcze koledzy motocykliści mówią, że GS szybko mi się znudzi, co byście powiedzieli na GSX 600?

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Większe moto

Postautor: Lukas995 » sob 07 maja, 2011

Hmm gsx według mnie trochę "kańciak"!poszukaj kawasaki ER5 fajny motor :D

Awatar użytkownika
Wilku1122
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 973
Rejestracja: śr 01 gru, 2010
Lokalizacja: Kluczbork

Re: Większe moto

Postautor: Wilku1122 » sob 07 maja, 2011

Kumpel ma do sprzedania er5 :P
PIEC!
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
imbirek
Majster
Majster
Posty: 101
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Większe moto

Postautor: imbirek » sob 07 maja, 2011

Er5 ładny a ta XJ600? :D
"ChoĂŚ bym PĂŞdziÂł CiemnÂą DolinÂą,

ZÂła SiĂŞ Nie UlĂŞknĂŞ -

Bo Halogen W MotĂłrze Mym Tkwi..."



MĂłj Ogar 900 --> http://imbirek22.mojemoto.pl/ (komentarze mile widziane) ;)

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Większe moto

Postautor: to&owo » sob 07 maja, 2011

xj600 jest super :) ja jeździłem cb 500 z toru,lepsze lacze ,rozwiercane gaźniki,wydech przelotowy ,coś tam w głowicy robione to szła jak dzika :D podemną na 3 na koło wyrywała .ogólnie dobrze się prowadzi,nie męczy pleców

kropla1
Uczeń
Uczeń
Posty: 30
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: MaÂłopolska

Re: Większe moto

Postautor: kropla1 » sob 07 maja, 2011

tyle, że za Er5 trzeba dać 5-6tyś, a za taką kase to już kupi CBR600 F3

Awatar użytkownika
zumico gr 500
Specjalista
Specjalista
Posty: 237
Rejestracja: śr 23 lut, 2011
Lokalizacja: Majdan Sieniawski

Re: Większe moto

Postautor: zumico gr 500 » ndz 08 maja, 2011

Mój kolega również ma suzuki gs 500,świetna maszynka,nie jest to typowy ścigacz,bardziej turystyk :)
Ładnie kręci i przyspieszenie też dobre (5 sek. do 100 km/h).
Fajna jest również Yamaha Fazer 600,również turystyk,z dobrymi osiągami.
Zobacz również Honde CBR 600, to już jest typowy ścigacz.
Pozdrawiam ;)
NajpiĂŞkniejsza muzyka to ryk silnika. ;)
Liczy siĂŞ pasja!

________________________________________
MĂłj profil na PJ
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Zum ... 500/117409



Wróć do „Moto-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl