Ja osobiscie czyszczę pastą K2 TEMPO- według mnie nie jest jakaś rewelacyjna , ale w sumie może być









Efekt taki sam jak po użyciu tempo. A wychodzi nawet taniej i szybciej. Woda+ płyn do mycia naczyń rządzi xd
A moto myję płynem i gąbką. Tak jak Piotrek wspomniał lepiej na koniec plakiem przejechać.
Dobry efekt jest. Oczywiście gąbka niezastąpiona oraz szczotka taka
Po wszystkim całą pianę spryskuję z motorku 'domowym' karcherem 

Biere wode, jakiś płyn z domu, mieszam i myje
A płyn to zależy jaki się trafi, czasami do mycia podług, szampon do włosów aby się tylko pieniło dobrze i wtedy jest git. A na koniec prysk plakiem po oponach i plastikach ależ to wtedy pięknie wygląda. Aż szkoda wyjechać na drogę 






---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739




Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości