Co o tym myślicie, ściema czy prawda? Otwieram dyskusję
https://www.youtube.com/watch?v=vK-YrFQl2KE



Co o tym myślicie, ściema czy prawda? Otwieram dyskusję

kiedys czytalem o cubie, ktory mial 110 kkm, ale supercub to jeden z najwytrzymalszych motocykli swiata, wiec 



kiedyś pisałem na gg z typem, który w Ogim miał 40kkm prawie, to mówił, że to trupek totalny, tylko wygląda dobrze






ale to dalej nie jest nawet polowa tego.



wg mnie oczywiście to ściema, śmierdzi wałkiem na kilometr 

Współczuję



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości