Postautor: n0r3k » wt 07 kwie, 2015
Dowód rejestracyjny to ok. 50zł, tablice do samochodu kosztują 100zł więc do moto 50zł. plus jakaś tam opłata to będzie około 120zł z tego co pamiętam. jeżeli oczywiście jest zarejestrowane w kraju. jeżeli jest zarejestrowane w tym samym urzędzie to odchodzi koszt tablicy, bo zostaje ta sama. ubezpieczenie pierdzioszka bez zniżek to coś w granicach 150zł zależy oczywiście od ubezpieczalni
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3
