





Kupiłem bo było blisko, ale bardzo polubiłem ten wóz. Teraz wiem, że jak będę go zmieniał to też na w202, tylko na C200 kompressor, C230 kompressor lub po prostu na coś z silnikiem 150KM+.
Fajne auto, no i mało jest takich na scenie tuningowej.modó³ wm mugen sport cdti



modó³ wm mugen sport cdti



[/center]Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości