Witam. W tym temacie chciałbym tylko zaznaczyć, iż czołowi japońscy producenci (Honda w tym przypadku) do swych 50-tek wkładają silniki... chińskie, chcąc zapewne zaoszczędzić (cena i tak jest zaporowa).
http://honda.pl/pl/motocykle/modele/off ... rf50f.html <---- zobaczcie.
http://honda.pl/pl/motocykle/modele/atv ... rx90x.html <---quad
http://honda.pl/pl/motocykle/modele/off ... rf70f.html <------ tu crossik, jak w pierwszym linku, pojemność 70ccm.
TAK MI SIĘ TYLKO ZDAJE... Bo wygląd łudząco podobny do naszych jednostek.







)


