• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

yamaha xj600 n

Rozmowy o motoryzacji.
Awatar użytkownika
qater
Specjalista
Specjalista
Posty: 155
Rejestracja: ndz 21 paź, 2012
Lokalizacja: Podkarpacie

yamaha xj600 n

Postautor: qater » pt 22 sie, 2014

Witam, mam zamiar kupić xj i nie wiem jak będzie wyglądała sprawa z a2. moto ma 61km i co mam zrobić żeby to zarejestrować na a2?
JeÂśli pomogÂłem i chcesz siĂŞ odwdziĂŞczyĂŚ postaw piwko :D


sasek94
Weteran
Weteran
Posty: 483
Rejestracja: ndz 18 wrz, 2011
Lokalizacja: Brunary:d maÂłopolska

Re: yamaha xj600 n

Postautor: sasek94 » pt 22 sie, 2014

dławienie , pi***olenie, hamownie , przegląd czasem nawet opinia rzeczoznawcy i tak WK może Ci odrzucić wniosek o zmiane mocy/

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: yamaha xj600 n

Postautor: n0r3k » pt 22 sie, 2014

szukaj blokowanych na 25kw, mój znajomy taką miał.
samemu zarejestrowac to mnóstwo papierków.
a tak na marginesie, to poszukaj czegoś innego bo te xj są tragiczne :D
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

Awatar użytkownika
qater
Specjalista
Specjalista
Posty: 155
Rejestracja: ndz 21 paź, 2012
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: yamaha xj600 n

Postautor: qater » pt 22 sie, 2014

z wielu opinii wynika że xj jest dużo lepsza od gs czy er5
JeÂśli pomogÂłem i chcesz siĂŞ odwdziĂŞczyĂŚ postaw piwko :D

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: yamaha xj600 n

Postautor: n0r3k » pt 22 sie, 2014

qater, a kto powiedział że gs czy er5 są dobre? tzn no wszystkie te 3 motocykle są dobre ale zależy kto czego szuka. wg mnie xj nie ma mocy, nie mówiac już o tamtych 500cc. pozatym dziwnie się na niej siedzi i jest brzydka :)
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)


Awatar użytkownika
qater
Specjalista
Specjalista
Posty: 155
Rejestracja: ndz 21 paź, 2012
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: yamaha xj600 n

Postautor: qater » pt 22 sie, 2014

myślałem też o hornecie ale to chyba przełożę na następne moto bo 98km to mało nie jest :)
JeÂśli pomogÂłem i chcesz siĂŞ odwdziĂŞczyĂŚ postaw piwko :D

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: yamaha xj600 n

Postautor: n0r3k » pt 22 sie, 2014

idzie przywyknąć, ja mam 105KM i naprawdę da się tym jeździć :D
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

Awatar użytkownika
qater
Specjalista
Specjalista
Posty: 155
Rejestracja: ndz 21 paź, 2012
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: yamaha xj600 n

Postautor: qater » sob 23 sie, 2014

No tak tylko mnie boli to a2
A jest coś na a2 a żeby miało 4 gary?
Ostatnio zmieniony sob 23 sie, 2014 przez qater, łącznie zmieniany 1 raz.
JeÂśli pomogÂłem i chcesz siĂŞ odwdziĂŞczyĂŚ postaw piwko :D

Outer
Weteran
Weteran
Posty: 484
Rejestracja: wt 21 gru, 2010
Lokalizacja: Polska

Re: yamaha xj600 n

Postautor: Outer » sob 23 sie, 2014

4 gary i mała moc, to bardzo słabe połączenie.

W okolicach 40-60 koni, znacznie lepsze są twiny.

Awatar użytkownika
qater
Specjalista
Specjalista
Posty: 155
Rejestracja: ndz 21 paź, 2012
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: yamaha xj600 n

Postautor: qater » sob 23 sie, 2014

A jakiś naked w miare ładny do 5000
JeÂśli pomogÂłem i chcesz siĂŞ odwdziĂŞczyĂŚ postaw piwko :D

sasek94
Weteran
Weteran
Posty: 483
Rejestracja: ndz 18 wrz, 2011
Lokalizacja: Brunary:d maÂłopolska

Re: yamaha xj600 n

Postautor: sasek94 » sob 23 sie, 2014

Cieżko znaleźć coś w orginale do 5 k zł. Blokowanego na a2.
Kwestia wymagań. Co do wypowiedzi n0r3k, nie każdy potrzebuje ponad 100KM, po za tym moc mocy nie równa. Szukaj Sv, której pewnie wtej kasie nie znajdziesz, er5 które jest w uj lepsze od gs500 albo cb500. Ew możesz rozglądnąć się za hyo, o ile Ci image pozwala;)

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: yamaha xj600 n

Postautor: to&owo » ndz 24 sie, 2014

sasek94 pisze: Ew możesz rozglądnąć się za hyo, o ile Ci image pozwala;)


ja gdybym mial plany na większe moto to właśnie postawiłbym na hyosunga :p tylko nie wiem jak z częściami do tego,ale sasik bby napewno cos ogarnął :D
nie wiem czego chcecie od Diversionki :P kolega kupił trupa z przebiegiem ponad 200 000km,sam nabil dobre 100 000 jeszcze i prawie nic nie robił, potem ją sprzedał komuś za 800zł
gość od którego kupił,mowił,że on sam licznik przekręcił raz,wiec można się domyślać ile moto miało naprawdę.
Ostatnio zmieniony ndz 24 sie, 2014 przez to&owo, łącznie zmieniany 1 raz.

sasek94
Weteran
Weteran
Posty: 483
Rejestracja: ndz 18 wrz, 2011
Lokalizacja: Brunary:d maÂłopolska

Re: yamaha xj600 n

Postautor: sasek94 » ndz 24 sie, 2014

Moto jak moto.Każde jak dostanie to co ma dostać( serwis) to musi chodzić :D

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: yamaha xj600 n

Postautor: n0r3k » pn 25 sie, 2014

no xj nie jest zła pod względem bezawaryjności i wytrzymałości, chodzi mi o to że nie ma mocy i dziwnie sie na niej jeździ, przynajmniej dla mnie :)
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

sasek94
Weteran
Weteran
Posty: 483
Rejestracja: ndz 18 wrz, 2011
Lokalizacja: Brunary:d maÂłopolska

Re: yamaha xj600 n

Postautor: sasek94 » pn 25 sie, 2014

n0r3k , to ma być moto pod A2, więc nie ma mieć mocy.



Wróć do „Moto-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl

 

 

cron