

























sasek94 pisze: Ew możesz rozglądnąć się za hyo, o ile Ci image pozwala;)
tylko nie wiem jak z częściami do tego,ale sasik bby napewno cos ogarnął
kolega kupił trupa z przebiegiem ponad 200 000km,sam nabil dobre 100 000 jeszcze i prawie nic nie robił, potem ją sprzedał komuś za 800zł





Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości