• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Dlaczego ogary 900 używane jak i nowe są takie tanie ?

Rozmowy o motoryzacji.
kamilex5284
Specjalista
Specjalista
Posty: 191
Rejestracja: ndz 20 lut, 2011
Lokalizacja: lubelskie

Dlaczego ogary 900 używane jak i nowe są takie tanie ?

Postautor: kamilex5284 » czw 07 kwie, 2011

Witam
Dlaczego ogary 900 używane jak i nowe są takie tanie ?


Awatar użytkownika
piotrek350
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 467
Rejestracja: czw 06 sty, 2011
Lokalizacja: Wydminy

Re: Dlaczego ogary 900 używane jak i nowe są takie tanie ?

Postautor: piotrek350 » czw 07 kwie, 2011

Bo są taniego wykonania. Wogle skąd te pytanie? jeszcze w dziale pomoc. Pytaj w sb albo gdzie indziej bo takie pytania są oczywiste i zbędne
Jaki¿ to motor piêkny i m³ody? I jaka to na nim dziewica? Zje¿d¿aj¹ z drogi im samochody, Œmigaj¹ przy œwietle ksiê¿yca. Ona mu krêci manet¹ do koùca, a on wci¹¿ podnosi obroty; Pewnie ju¿ rura jest ca³kiem gor¹ca, Pewnie znów wpadn¹ w k³opoty.

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Dlaczego ogary 900 używane jak i nowe są takie tanie ?

Postautor: Alpen » czw 07 kwie, 2011

Bo są chińskiej produkcji.
modó³ wm mugen sport cdti

Awatar użytkownika
Prelude
Administator
Administator
Posty: 748
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: ZGL
Pojazd: Corsa C FL
Podziękował : razy
Kontaktowanie:

Re: Dlaczego ogary 900 używane jak i nowe są takie tanie ?

Postautor: Prelude » czw 07 kwie, 2011

Są chińskiej produkcji, mają tandetnie wykonanie z czego są tanie i szybko tracą na wartości...

Awatar użytkownika
piotrus96
Weteran
Weteran
Posty: 518
Rejestracja: pt 19 lis, 2010
Lokalizacja: Kluczbork

Re: Dlaczego ogary 900 używane jak i nowe są takie tanie ?

Postautor: piotrus96 » czw 07 kwie, 2011

Oj tam. Chińskie, słabo wykonane, łamią się, pękają... Wszyscy cieszymy się że je mamy i mieliśmy z nimi kilka niezapomnianych przygód. Nie tłumaczmy sobie tego, że są takie tanie jakimiś wadami. Cieszmy się że są :D Ja bym nie zamienił go na żadnego innego ;p


Awatar użytkownika
Olo
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: ÂŁĂłdÂź, retkinia

Re: Dlaczego ogary 900 używane jak i nowe są takie tanie ?

Postautor: Olo » czw 07 kwie, 2011

Bo jak by były normalne cenych używanych, to każdy by wolał dołożyć kilka stówek i miałby nowego.
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Zipp/Shock/109607
Obrazek[/URL]
Motocykl jest bogiem,
prêdkoœÌ na³ogiem
Pal gumĂŞ i szalej,
nie myÂśl co dalej

Awatar użytkownika
TaHa
Specjalista
Specjalista
Posty: 233
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Kalisz
Kontaktowanie:

Re: Dlaczego ogary 900 używane jak i nowe są takie tanie ?

Postautor: TaHa » czw 07 kwie, 2011

Z drugiej strony to też są tak popularne tylko dla tego że mają tą nazwę... Romet :) Pewnie jakby jej nie było to wielu z nas na pewno by tu nie było a mnie w szczególności bo miałem inny motor kupować ale ktoś inny zadecydował że ma być właśnie Romet... <lol> Ja nie jestem zawiedziony ale też jakoś zaje***cie uradowany. Po prostu fajny motor za małą kasę i tyle.

Co do wykonania to z roku na rok Romety są coraz lepsze i droższe <luzik>
Ale i tak chińskie :>
Ostatnio zmieniony pt 08 kwie, 2011 przez TaHa, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Dlaczego ogary 900 używane jak i nowe są takie tanie ?

Postautor: Alpen » pt 08 kwie, 2011

TaHa pisze:Co do wykonania to z roku na rok Romety są coraz lepsze i droższe <luzik>


Akurat tu się nie zgodzę, 2007 to najmniej awaryjne Ogary, 2008 już się usterki zdarzały ale szprychy tak jak w 07 nie pękały. Z kolei 2009 i 2010 już mają jakieś "zbędne" bajery jak ten system rurek przy gaźniku, szprychy pękają jak "po***@ne".
modó³ wm mugen sport cdti

Awatar użytkownika
tomek96
Majster
Majster
Posty: 77
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: CheÂłm

Re: Dlaczego ogary 900 używane jak i nowe są takie tanie ?

Postautor: tomek96 » pt 08 kwie, 2011

brukx, tylko że roczników 2007 wyszło niewiele bo zaczęto produkcje we wrześniu.Jeśli chodzi o nowe ogary to najlepiej brać Racinga :D
Ogar 900 wersja turystyczna ;)

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Dlaczego ogary 900 używane jak i nowe są takie tanie ?

Postautor: choinka » pt 08 kwie, 2011

Ja użytkuję ogara intensywnie czyli po lesie jeżdżę nie raz się w dziurę wpadnie i nic felgi całe. Jedynie co to raz wykończyłem lagi :P i nic więcej z zawieszeniem ani z kołami nie mam rama też w całości.

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Dlaczego ogary 900 używane jak i nowe są takie tanie ?

Postautor: Alpen » pt 08 kwie, 2011

choinka, Magia ogarów 2008 ;]
modó³ wm mugen sport cdti

Awatar użytkownika
Wilku1122
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 973
Rejestracja: śr 01 gru, 2010
Lokalizacja: Kluczbork

Re: Dlaczego ogary 900 używane jak i nowe są takie tanie ?

Postautor: Wilku1122 » pt 08 kwie, 2011

No ja mam 25tysięcy i ani jednej szprychy lagi ani grama oleju nie puszczą wszystko git a moj ogar też lasu sie naoglądał :D a dziur co nie miara:D
PIEC!
Obrazek
Obrazek



Wróć do „Moto-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl