Witam wszystkich. Poszukuję jakieś moto do 2000 zł. Mam na oku crossa yamasaki 72ccm w 4t i jinchenga knighta 125ccm (lecz on może być na mnie troche mały). Wiem że chinole ale na nic innego mnie w tej chwili nie stać. Może Wy coś polecicie ? Pozdrawiam
