• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

klucze neło tołs i mls, ogolnie kilka pytań :P

Rozmowy o motoryzacji.
to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

klucze neło tołs i mls, ogolnie kilka pytań :P

Postautor: to&owo » sob 07 cze, 2014

siemka :P ma ktoś może foto mls po zrobieniu klkuset albo więce km ? czy taka uszczelka jak ją zdejmę po 2000km muszę na nową zmieniać ?
następna seria xD
czy ktoś ma irydówkę ? opyla się to kupować ?
Ostatnio zmieniony ndz 08 cze, 2014 przez to&owo, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Yautja
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1365
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Polska
Otrzymał podziękowań: razy
Kontaktowanie:

Re: klucze neło tołs i mls, ogolnie kilka pytań :P

Postautor: Yautja » sob 07 cze, 2014

Uszczelkę miedzianą MLS można zakładać ponownie 3-5 razy. Irydówka teoretycznie coś tam daje ale nie odczujesz tego w 50cc. Ma za to długą żywotność
Obrazek

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: klucze neło tołs i mls, ogolnie kilka pytań :P

Postautor: to&owo » sob 07 cze, 2014

ale silnik pracuje kulturalniej na irydzie ?

Awatar użytkownika
Yautja
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1365
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Polska
Otrzymał podziękowań: razy
Kontaktowanie:

Re: klucze neło tołs i mls, ogolnie kilka pytań :P

Postautor: Yautja » sob 07 cze, 2014

Na wolnym biegu lepiej obroty trzyma
Obrazek

sasek94
Weteran
Weteran
Posty: 483
Rejestracja: ndz 18 wrz, 2011
Lokalizacja: Brunary:d maÂłopolska

Re: klucze neło tołs i mls, ogolnie kilka pytań :P

Postautor: sasek94 » sob 07 cze, 2014

moim zdaniem lepiej kupić dobry gazior, niż irydówke.


to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: klucze neło tołs i mls, ogolnie kilka pytań :P

Postautor: to&owo » sob 07 cze, 2014

gaźnik narazie mam oki,jestem zadowolony :) Yautja a brałbyś jeszcze raz irydówkę teraz?

Awatar użytkownika
Volumne
Weteran
Weteran
Posty: 542
Rejestracja: pn 25 mar, 2013
Lokalizacja: PorĂŞba

Re: klucze neło tołs i mls, ogolnie kilka pytań :P

Postautor: Volumne » sob 07 cze, 2014

speeder, ja mam irydówkę . W zimę ładnie zapalał ,ale ogólnie nie czuć różnicy w mocy . Kiedys jak dałem zwykłą świece to czarna była a irydowa kawa z mlekiem .
Obrazek

Awatar użytkownika
Yautja
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1365
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Polska
Otrzymał podziękowań: razy
Kontaktowanie:

Re: klucze neło tołs i mls, ogolnie kilka pytań :P

Postautor: Yautja » sob 07 cze, 2014

speeder, nie, szkoda mi już kasy, zresztą mam teraz drugie moto.
Obrazek

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: klucze neło tołs i mls, ogolnie kilka pytań :P

Postautor: to&owo » sob 07 cze, 2014

bo ja chce dopieścić to 50ccm,ono raczej u mnie zostaje,do innego moto pójdzie i chciałbym żeby chodziło jak zegarek :))

Awatar użytkownika
Toman94
Majster
Majster
Posty: 95
Rejestracja: ndz 30 sty, 2011
Lokalizacja: ÂŁaziska

Re: klucze neło tołs i mls, ogolnie kilka pytań :P

Postautor: Toman94 » sob 07 cze, 2014

do 72ccm jest uszczelka MLS?
"ÂŻycie motocyklisty nie liczy siĂŞ w latach tylko w kilometrach..."
Bez motĂłra, mina jest ponura :D

http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kingway/Chopper_50/11903
http://picasaweb.google.pl/Toman94

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: klucze neło tołs i mls, ogolnie kilka pytań :P

Postautor: to&owo » sob 07 cze, 2014

tak. nawet do 50ccm.

Awatar użytkownika
Yautja
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1365
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Polska
Otrzymał podziękowań: razy
Kontaktowanie:

Re: klucze neło tołs i mls, ogolnie kilka pytań :P

Postautor: Yautja » sob 07 cze, 2014

Ta świeca to 1/5 albo 1/6 ceny silnika więc wolę kupić za kilkanaście zł zwykłą NGK
Obrazek

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: klucze neło tołs i mls, ogolnie kilka pytań :P

Postautor: to&owo » sob 07 cze, 2014

tylko tu masz pewność ze silni jest zadbany itd. Chyba kupie :p a ma ktoś linka do mls do 50 ccm ?

co by nie zakładać nowego tematu. myślicie klucze neo tools to odbry pomysł ? potrzebuję zestawu małych nasadek, znalazłem sobie o taki
http://allegro.pl/klucze-nasadowe-zesta ... 19377.html
tylko że taniej, za 133zł chyba czy jakoś w tej cenie. klucze do grzebania przy silniku w romecie i ramie. i wiadomo tam gdzie są takie małe rzeczy. bo mam komplet nasadek dużych,stare w wojsku na serwisie były i te nełosy raczej by lekkie prace ogarniały. co sądzicie ?
Ostatnio zmieniony ndz 08 cze, 2014 przez to&owo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Toman94
Majster
Majster
Posty: 95
Rejestracja: ndz 30 sty, 2011
Lokalizacja: ÂŁaziska

Re: klucze neło tołs i mls, ogolnie kilka pytań :P

Postautor: Toman94 » ndz 08 cze, 2014

Gdzie kupię taką uszczelkę?
"ÂŻycie motocyklisty nie liczy siĂŞ w latach tylko w kilometrach..."

Bez motĂłra, mina jest ponura :D



http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kingway/Chopper_50/11903

http://picasaweb.google.pl/Toman94

Awatar użytkownika
Taśma
Uczeń
Uczeń
Posty: 41
Rejestracja: pn 26 maja, 2014
Lokalizacja: PL

Re: klucze neło tołs i mls, ogolnie kilka pytań :P

Postautor: Taśma » ndz 08 cze, 2014

Ostatnio zmieniony ndz 08 cze, 2014 przez Taśma, łącznie zmieniany 1 raz.



Wróć do „Moto-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl

 

 

cron