ma ktoś może foto mls po zrobieniu klkuset albo więce km ? czy taka uszczelka jak ją zdejmę po 2000km muszę na nową zmieniać ?
następna seria xD
czy ktoś ma irydówkę ? opyla się to kupować ?



ma ktoś może foto mls po zrobieniu klkuset albo więce km ? czy taka uszczelka jak ją zdejmę po 2000km muszę na nową zmieniać ?



Yautja a brałbyś jeszcze raz irydówkę teraz?







a ma ktoś linka do mls do 50 ccm ?




Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości