Cena 1200zł jak widać, 6 cewek rozrusznik alu cylinder (
) ale pokrywy normalnie jak z nekana i pochodnych, głowica też podobna. Lecz lepiej wykonany zong jest tańczy a jest praktycznie taki sam, jak myślicie to na-pewno 125 czy to podpucha od no name'ów i tylko cylki zrobili? Jak patrzę na ten silnika to jedyne co mi przychodzi na myśl to założony stoczony cylinder od lifana stompa 120ccm ale to moje osobiste odczucia, jak sądzicie?
Jest jeszcze jeden taki sam tyle że srebrny http://allegro.pl/silnik-125-ogar-900-g ... 13114.html




Ja myślę, że to może być 125, a jak nie to 110 ale mocniejsze od tych zwykłych. Wgl głowica jest inna niż seria 110, dodatkowo dekielek od zębatki rozrządu też jest większy, tak jakby pod 32z a nie 28 


