






Mati50 pisze:czy ja wiem czy zamały . Mocny jest na tym gazniku.




Bd miał coś dobrego( mikuni, czy keihina, slc z pompką). Kasa ta sama, a jakość calkiem inna.

Ja bym tam widział 26mm i dyszę coś tak 95
Chyba że lubisz często tankować to większą 
[/URL]

Olo pisze:Za mały gaźnik na większą dyszęJa bym tam widział 26mm i dyszę coś tak 95
Chyba że lubisz często tankować to większą



tylko ciężko filtr było ciężko dobrać
[/URL]

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości