Takie pytanko mam czy do 70ccm trzeba zmieniać wał? I czy są do simsona części oryginalne i china? Dzięki pozdrawiam


















podpowiedzcie coś...


nie sprawdzałem jej ale moto zanim do mnie trafiło to było ok tylko przez czas pobytu u mnie straciło kierunkowskazy?

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości