• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

A2 i późna jesień.

Rozmowy o motoryzacji.
Awatar użytkownika
ZiomeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1577
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: LLU

A2 i późna jesień.

Postautor: ZiomeK » pt 11 kwie, 2014

Siema, chłopaki. Zastanawiam się ciągle, czy mając 18-stkę 20. stycznia i zapisując się na prawko 20. października zdołam wyjeździć do zimy A2? Dałoby radę równolegle jeździć i odbywać kursy, albo teorię zaliczyć w 1-2 tyg? Jak to było u was, jeśli ktoś posiada to oczywiście?
"Z religiÂą czy bez, dobrzy ludzie bĂŞdÂą postĂŞpowaĂŚ dobrze, a Âźli – Âźle, ale zÂłe postĂŞpowanie dobrych ludzi jest zasÂługÂą religii." - Steven Weinberg


Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: A2 i późna jesień.

Postautor: n0r3k » pt 11 kwie, 2014

jesli chodzi o teorie mozesz isc na kurs przyspieszony, o ile beda inni chetni. wyglada to mniej wiecej tak, ze siedzisz np. 2 weekendy po kilka godzin i z bani, ale jak jest dokladnie to niewiee. same jazdy jak bedziesz mial czas to miesiac. z tym ze trzeba brac pod uwage to ze to jednak piździernik.
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

Awatar użytkownika
Pawel97
Majster
Majster
Posty: 76
Rejestracja: wt 04 gru, 2012
Lokalizacja: Radecznica

Re: A2 i późna jesień.

Postautor: Pawel97 » sob 12 kwie, 2014

W sumie u mnie kurs bardzo szybko trwa (bo jestem w trakcie). Teorie mialem w weekend (od pt do niedz odpowiednio 4h,8h,8h). Jeżeli masz dowolność w rozpisywaniu jazd, że z rana czy popołudniu nie stanowi dla Ciebie żadnego problemu to i w pół miecha się wyrobisz (przynajmniej u mnie jeden koleś, który zaczął razem ze mną 14.03 a juz 03.04 kończył jazdy, a cała grupa na moto liczyła 20os.)

Awatar użytkownika
Olo
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: ÂŁĂłdÂź, retkinia

Re: A2 i późna jesień.

Postautor: Olo » sob 12 kwie, 2014

Co z tego, że ukończysz kurs szybko jak w zimę nie ma egzaminów w wordzie :/
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Zipp/Shock/109607
Obrazek[/URL]
Motocykl jest bogiem,
prêdkoœÌ na³ogiem
Pal gumĂŞ i szalej,
nie myÂśl co dalej

Awatar użytkownika
pan_dziobak
Majster
Majster
Posty: 120
Rejestracja: pt 30 gru, 2011
Lokalizacja: S-c

Re: A2 i późna jesień.

Postautor: pan_dziobak » pn 14 kwie, 2014

Nie zdążysz bo word robi egzaminy do ostatniego października, no chyba że śnieg spadnie wczesniej albo warunki sa złe to wcześniej kończą. Ja co prawda na A zdawałem 29 listopada ale to było spowodowane dobrą pogodą i tym że zdawało dużo ludzi bo to był ostatni czas kiedy sie zdawało na starych zasadach dlatego wydłużyli o miesiąc.
Nic sie nie stanie jak na wiosne rozpoczniesz prawko, nie ucieknie.
Loud pipes save lives


Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: A2 i późna jesień.

Postautor: Alpen » pn 14 kwie, 2014

A tak wgl to chyba jest taka możliwość, że można miesiąc przed urodzinami zrobić testy i jazdę i tylko prawko odebrać po urodzinach, prawda to? Bo ja zamierzam robić B+A2 a mam urodziny 26 listopada...
modó³ wm mugen sport cdti

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: A2 i późna jesień.

Postautor: KucaQ » pn 14 kwie, 2014

Alpen, siema, ja mam 19-ego :D
Ponoć możesz zrobić teorię i praktykę, ale do praktyki musisz mieć paszport, albo dowód tymczasowy :) Kumpel zdawał na paszport.
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
Maciek
Weteran
Weteran
Posty: 467
Rejestracja: śr 29 cze, 2011
Lokalizacja: KÂłodzko

Re: A2 i późna jesień.

Postautor: Maciek » pn 14 kwie, 2014

ta, miesiac przed urodzinami możesz mieć już egzaminy, prawko dostajesz po 18 :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Daniel557
Weteran
Weteran
Posty: 308
Rejestracja: sob 20 kwie, 2013
Lokalizacja: Jelenia GĂłra

Re: A2 i późna jesień.

Postautor: Daniel557 » pn 14 kwie, 2014

Alpen, do samego kursu można podejśc 3 miesiące przed 18, na B sie szykuje pod koniec tego roku, ale nie wiem jak to z egzaminami :D

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: A2 i późna jesień.

Postautor: Alpen » pn 14 kwie, 2014

Uf, luz w gaciach. Dowód tymczasowy mam :))
modó³ wm mugen sport cdti



Wróć do „Moto-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl

 

 

cron