Postautor: ZiomeK » pt 11 kwie, 2014
Siema, chłopaki. Zastanawiam się ciągle, czy mając 18-stkę 20. stycznia i zapisując się na prawko 20. października zdołam wyjeździć do zimy A2? Dałoby radę równolegle jeździć i odbywać kursy, albo teorię zaliczyć w 1-2 tyg? Jak to było u was, jeśli ktoś posiada to oczywiście?
"Z religiÂą czy bez, dobrzy ludzie bĂŞdÂą postĂŞpowaĂŚ dobrze, a Âźli – Âźle, ale zÂłe postĂŞpowanie dobrych ludzi jest zasÂługÂą religii." - Steven Weinberg