Mam pytanie: zdawał któryś z kolegów egzamin na A na nowych zasadach?
Zastanawiam się czy się nie podjąć tego choć jak widzę nowe pomysły WORD i sprzęt na którym mam to robić...
Męczy mnie już mój sprzęt
i chciałbym czymś komfortowym się powozić 



i chciałbym czymś komfortowym się powozić 
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości