zastanawiam się nad kupnem Junak 901 50 cm
Wygląda to tak: http://otomoto.pl/junak-inny-50-4-biegi ... 56429.html
Nie zależy mi na tym czy przypomina legendę czy też nie (do pięt z pewnością nie dorasta), chciałbym się dowiedzieć jakie są Wasze opinie na temat tego motoroweru?
Czy warto kupić? Nie rozleci się po pierwszym sezonie? Silnik wzorowany czy tam na licencji Hondy.. ale Made in China. Co z osiągami? (nie spodziewam się cudów) ale po dotarciu 70 km/h myślę, że nie powinno być problemu polecieć?
Awaryjność - macie z pewnością styczność z tego typu silnikami, co z nimi?
Może ktoś z Was jest posiadaczem takiego motoroweru? Jak się sprawuje?
Prosił bym o odpowiedzi uzasadnione...
NIE POLECAM - dlaczego?
Polecam - mam taki i sprawuje się w porządku
To takie podstawowe pytania... mam jeszcze kilka do zadania, ale to z czasem.
pozdrawiam






Ale 70km/h to nie jest duży kłopot dla Ferro. Gdybyś ładnie się obchodził i poprosił to nawet by Ci wydał motorek 80km/h...
[/URL]
[/center]