



Czyli szampon do samochodu z woskiem + woda. Najpierw spłukuję wszystko wodą, żeby piach i inne syfy opadły, potem gąbka i szlauf. Lecisz wszystko po kolei. A żeby nie zardzewiał, to po myciu zostaw go na 15 min na dworze, a potem się chwilkę przejedź 





A wtedy czekasz aż wyschnie, a w najgorszym wypadku zmieniasz bezpiecznik. Nie bójta się
W deszcz pewnie jeździsz i nic się nie dzieje 






Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości