Co powiecie na jej temat? Wydaje się całkiem w porządku, ale oceńcie Wy.










konomiczny, najbardziej wyżyłowany i najdroższy w utrzymaniu ze 125cc. nsrka przy nim to tak naprawdę turystyk, sporo wygodniejsza, łagodniejsza, słabsza pod względem mocy ale też sporo tańsza w utrzymaniu jesli chodzi o spalanie, części eksploatacyjne i przede wszystkim awaryjność, gdzie wśród 125cc w 2t nsrka jest naprawde jedną z najmniej awaryjnych (co nie znaczy że bezawaryjną). Mito służy tylko i wyłącznie do zapierdalania i posiadając ją nie można myśleć o oszczędzaniu. trzeba non stop ładować w nią gruby hajs i nie żałować. zresztą dotyczy to wszystkich motocykli, na żadnym nie można oszczędzać. NSR daje ostro po kieszeni, a Mito to wyrwie ci kieszeń razem ze spodniami
takie moje porównanie





to bierz nsr, rska też fajna, troche brzydsza i ciut droższa w utrzymaniu ale też pod każdym względem ciut lepsza od nsr jeśli chodzi o właściwości jezdne.









A manometr od mechanika idzie pożyczyć jakiegoś? 





spalanie od 5 do 8 litrów, części słabo dostępne, ale nie znaczy ze wogóle nie dostępne. Najmocniejsze 125cc, ale moc odpowiada jakości materiałów. A awaryjność to mit stworzony przez ludzi którzy twierdzą ze jak mocne musi się jebać 

jak mocne musi się jebać![]()

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości