• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Sprzedaż chińskiego motoroweru?

Rozmowy o motoryzacji.
Awatar użytkownika
Olo
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: ÂŁĂłdÂź, retkinia

Sprzedaż chińskiego motoroweru?

Postautor: Olo » ndz 20 mar, 2011

Zastanawiam się powoli na sprzedażą mojego ventusa i mam takie pytania. Łatwo jest sprzedać takie moto? Ludzie kupują chińskie motorowery? Gdzie najlepiej go sprzedać (allegro, giełda)?Za ile mógłbym sprzedać swojego ventusa? Mam przejechane niecałe 4 tysie, ale zrobie jeszcze 2. Jestem pierwszym własciciele. http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Zipp/Shock/109607
Ostatnio zmieniony ndz 20 mar, 2011 przez Olo, łącznie zmieniany 1 raz.
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Zipp/Shock/109607
Obrazek[/URL]
Motocykl jest bogiem,
prêdkoœÌ na³ogiem
Pal gumĂŞ i szalej,
nie myÂśl co dalej


Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Sprzedaż chińskiego motoroweru?

Postautor: Alpen » ndz 20 mar, 2011

Olo, za twojego bym wołał 2500zł :) na allegro wystaw lub na otomoto.pl :) najlepiej też jechać na giełdę do Słomczyna lub do warszawy :)
modó³ wm mugen sport cdti

Awatar użytkownika
Olo
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: ÂŁĂłdÂź, retkinia

Re: Sprzedaż chińskiego motoroweru?

Postautor: Olo » ndz 20 mar, 2011

Też miałem taką koncepcję żeby go sprzedać takiego jak wyjechał z salononu za niższą cenę, a te części co ma założone sprzedać lub założyć do nowego moto (oprócz naklejek). Tylko boję się tego że ludzie nie kupują używanych chińczyków lub tylko za groszę :(
Ostatnio zmieniony ndz 20 mar, 2011 przez Olo, łącznie zmieniany 1 raz.
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Zipp/Shock/109607

Obrazek[/URL]

Motocykl jest bogiem,

prêdkoœÌ na³ogiem

Pal gumĂŞ i szalej,

nie myÂśl co dalej

Awatar użytkownika
Pawlos312
Weteran
Weteran
Posty: 630
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: ZamoœÌ

Re: Sprzedaż chińskiego motoroweru?

Postautor: Pawlos312 » ndz 20 mar, 2011

No łatwo sprzedać nie jest, ale zawsze ktoś się znajdzie.
P.S. A jakie nowe moto kupujesz?
Obrazek

Awatar użytkownika
Olo
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: ÂŁĂłdÂź, retkinia

Re: Sprzedaż chińskiego motoroweru?

Postautor: Olo » ndz 20 mar, 2011

Zipp pro na 99%, akurat mam okazję, nowy na stronie zippa kosztuje 5999zł a w Łodzi jest taki salon co sprzedają za 4899zł.
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Zipp/Shock/109607

Obrazek[/URL]

Motocykl jest bogiem,

prêdkoœÌ na³ogiem

Pal gumĂŞ i szalej,

nie myÂśl co dalej


Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Sprzedaż chińskiego motoroweru?

Postautor: Alpen » ndz 20 mar, 2011

Olo, człowieku na wiosnę/lato/wakacje najwięcej osób się pcha w moto, czyli wszystkie dzieciaki itp. :)
Ostatnio zmieniony ndz 20 mar, 2011 przez Alpen, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
mateusz167
Weteran
Weteran
Posty: 406
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Sprzedaż chińskiego motoroweru?

Postautor: mateusz167 » ndz 20 mar, 2011

Na lato go wystaw :)
Na allegro lub otomoto , dobry opis dasz i pojdzie za 2500zl :)

Awatar użytkownika
RADI
Weteran
Weteran
Posty: 348
Rejestracja: czw 06 sty, 2011
Lokalizacja: Wlkp

Re: Sprzedaż chińskiego motoroweru?

Postautor: RADI » ndz 20 mar, 2011

Olo, Jeny człowieku pogieło cb ? Dać ~5000zł za chińczyka ? za te cene masz ładną yamahe tzr50 lub rs50 lub peugeota xrr6 ... przynajmniej coś z am6 kupisz markowego ...
A na zippie za rok dwa stracisz 2-3 tys

Słowo „bynajmniej” nie jest alternatywą dla słowa „przynajmniej„. Nigdy nie było i nie będzie. Poczytaj o różnicach między tymi słowami. I nie używaj jak nie wiesz o co chodzi. Ziom97.

Jeszcze wulgaryzm kolego moderatorze był zastosowany :) Poprawiam
choinka
Ostatnio zmieniony ndz 20 mar, 2011 przez RADI, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
ZiomeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1577
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: LLU

Re: Sprzedaż chińskiego motoroweru?

Postautor: ZiomeK » ndz 20 mar, 2011

Olo, twój moto jest bardzo ładny ~3000 spokojnie bym dał :)
"Z religiÂą czy bez, dobrzy ludzie bĂŞdÂą postĂŞpowaĂŚ dobrze, a Âźli – Âźle, ale zÂłe postĂŞpowanie dobrych ludzi jest zasÂługÂą religii." - Steven Weinberg

Awatar użytkownika
Olo
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: ÂŁĂłdÂź, retkinia

Re: Sprzedaż chińskiego motoroweru?

Postautor: Olo » ndz 20 mar, 2011

Jak bym chciał kupić 50ccm to bym kupił zamiast ventusa, ale nie znałem się na tyle by kupić uzywane moto i to nie za małe pieniądzę, a poza tym pro jest mocniejszy. Zipp jest nowy i ma gwarancje więc nie muszę się martwić. Nawet jak coś się popsuje to częsci są tanie no i jest 4t bo nie lubie 2t. Myślałem że jest badziewny, ale jak go zobaczyłem i przymierzyłem się do niego to zmieniłem zdanie. Elektroniczny licznik, przewodny hamulcowe w oplocie, z tyłu światła ledowe. Ogólnie bardzo mi się podoba i nie kupuje go na 1 czy 2 lata.
Ostatnio zmieniony pn 21 mar, 2011 przez Olo, łącznie zmieniany 4 razy.
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Zipp/Shock/109607

Obrazek[/URL]

Motocykl jest bogiem,

prêdkoœÌ na³ogiem

Pal gumĂŞ i szalej,

nie myÂśl co dalej

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Sprzedaż chińskiego motoroweru?

Postautor: Alpen » ndz 20 mar, 2011

Olo, pro 50 czy pro 125?
modó³ wm mugen sport cdti

Awatar użytkownika
Olo
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: ÂŁĂłdÂź, retkinia

Re: Sprzedaż chińskiego motoroweru?

Postautor: Olo » ndz 20 mar, 2011

http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Zipp/Shock/109607

Obrazek[/URL]

Motocykl jest bogiem,

prêdkoœÌ na³ogiem

Pal gumĂŞ i szalej,

nie myÂśl co dalej

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Sprzedaż chińskiego motoroweru?

Postautor: Alpen » ndz 20 mar, 2011

125 jest bardzo fajny :)
modó³ wm mugen sport cdti

Awatar użytkownika
RADI
Weteran
Weteran
Posty: 348
Rejestracja: czw 06 sty, 2011
Lokalizacja: Wlkp

Re: Sprzedaż chińskiego motoroweru?

Postautor: RADI » pn 21 mar, 2011

Olo, Jezeli chesz 125 w 4t to może kup sobie honde CBR 125 ? za 5000zł dostaniesz naprawde jakąś zadbaną.... a honda to jednak markowy motor dużo ludzi ją sobie chwili .
Sam raz na takiej jechałem i przyśpieszenie fajne ;p
Ale napewno CBRka weźmie bez problemu zippa .
Zipp 11km ( wzięte ze strony zippa ) a CBR 15km .
Więc już widać różnice pozatym CBR utrzyma lepiej cene niż zipp .

A jeżeli trafisz na zadbany egzemplarz i będziesz ją szanował to będziesz jeździł też bez napraw ;)

Oczywiście twoja kasa twoja decyzja, tylko mówie ci abyś się znowu w chińczyka nie pchał ;/

Awatar użytkownika
Bastian
Specjalista
Specjalista
Posty: 160
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Sprzedaż chińskiego motoroweru?

Postautor: Bastian » pn 21 mar, 2011

Może również zastanów się nad Hyosung comet gt 125 również bardzo fajny motorek bardzo rasowo wygląda z tymi dwoma cylkami. Są dwie wersje tego Hyosunga jedna jest taka typowo sportowa z wszystkimi owiewkami a druga to taki naked i podobno rama jest z Suzuki GS, ale tego na 100% nie jestem pewny.



Wróć do „Moto-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl