Kurde, w sobote jade oglądać RS
Link: http://otomoto.pl/aprilia-rs-125-M3936032.html
Co Wy na to? Warto? Opłaca się za tą cene?
Dzwoniłem i mówił, że nie jeździł na niej już ok. 4 lata, ale jak pojade to sprawdze kompresje, na co zwrócić jeszcze uwage?
Kur** już sam nie wiem, niby cena taka o, uda się coś na bank zejść z ceny, ale jestem zielony w 2T i w razie remontu nie wiedziałbym co i jak, a tu jest ból. A mechanicy troszkę za robote chcą.






I np. jak tą z Bełżyc chciałbym zabrać to do ilu zbijac cene? I ile jest warta?

