• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Honda NSR 125 Czy Aprilia RS 125

Rozmowy o motoryzacji.
Star1998
Majster
Majster
Posty: 78
Rejestracja: pt 31 sty, 2014
Lokalizacja: LLE

Re: Honda NSR 125 Czy Aprilia RS 125

Postautor: Star1998 » śr 19 mar, 2014

Kurde, w sobote jade oglądać RS

Link: http://otomoto.pl/aprilia-rs-125-M3936032.html

Co Wy na to? Warto? Opłaca się za tą cene?
Dzwoniłem i mówił, że nie jeździł na niej już ok. 4 lata, ale jak pojade to sprawdze kompresje, na co zwrócić jeszcze uwage?

Kur** już sam nie wiem, niby cena taka o, uda się coś na bank zejść z ceny, ale jestem zielony w 2T i w razie remontu nie wiedziałbym co i jak, a tu jest ból. A mechanicy troszkę za robote chcą.


Awatar użytkownika
Yato
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1528
Rejestracja: sob 03 wrz, 2011
Lokalizacja: Olkusz

Re: Honda NSR 125 Czy Aprilia RS 125

Postautor: Yato » śr 19 mar, 2014

2t w sumie prosta konstrukcja, górę silnika nie problem zmienić, gorzej będziesz miał z dołem, tyle tam pierdzielenia jest że jak rozpoławiałem silnik to się za głowę chyciłem :D
:)

Star1998
Majster
Majster
Posty: 78
Rejestracja: pt 31 sty, 2014
Lokalizacja: LLE

Re: Honda NSR 125 Czy Aprilia RS 125

Postautor: Star1998 » śr 19 mar, 2014

Góre to bez problemu, ale chodzi mi o sam dół silnika, ale w sumie wszystko bym raczej sam zrobił, tylko jak skrzynie wyciągne to nie wsadze, bo z 6 biegowej zrobie 2 biegową xD

Star1998
Majster
Majster
Posty: 78
Rejestracja: pt 31 sty, 2014
Lokalizacja: LLE

Re: Honda NSR 125 Czy Aprilia RS 125

Postautor: Star1998 » czw 20 mar, 2014

Pany, tak pilne bo jutro bodajże którąś z nich pojade oglądać:

http://tablica.pl/oferta/aprilia-rs-125 ... 8c23a2f87a


http://otomoto.pl/aprilia-rs-125-M3936032.html

Pytanie jest takie którą... :D do Bełżyc mam 40-50 km, do Białej Podlaski 115 więc...
I na co zwrócić uwage przedewszystkim na miejscu :D Kompresje zmierze, manometr mam <lol> I np. jak tą z Bełżyc chciałbym zabrać to do ilu zbijac cene? I ile jest warta?

Awatar użytkownika
Yautja
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1365
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Polska
Otrzymał podziękowań: razy
Kontaktowanie:

Re: Honda NSR 125 Czy Aprilia RS 125

Postautor: Yautja » czw 20 mar, 2014

Ja bym jechał po tą drugą ale na twoim miejscu wziąłbym kogoś ze sobą co się trochę chociaż zna ,bo po twoich pytaniach sugeruję ,że jesteś bardzo świeży w tych tematach
Obrazek


Star1998
Majster
Majster
Posty: 78
Rejestracja: pt 31 sty, 2014
Lokalizacja: LLE

Re: Honda NSR 125 Czy Aprilia RS 125

Postautor: Star1998 » czw 20 mar, 2014

Yautja pisze:Ja bym jechał po tą drugą ale na twoim miejscu wziąłbym kogoś ze sobą co się trochę chociaż zna ,bo po twoich pytaniach sugeruję ,że jesteś bardzo świeży w tych tematach


I po tą drugą bodajże jutro pojade, niby tak, świeży troche :D pierwsze moje używane moto, a , że padaki nie chce kupić to też stąd są te pytania. :)

No więc tak, dziś będzie moto :D Jak będzie na 100% to jutro pewnie będą zdj :)
Ostatnio zmieniony pt 21 mar, 2014 przez Star1998, łącznie zmieniany 2 razy.

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Honda NSR 125 Czy Aprilia RS 125

Postautor: to&owo » pt 21 mar, 2014

jjja pierdylę, tą drugą rs znam, ona chyba jest od mojego kolegi :D jak siądziesz i zaskrzypi tylny amor to nie bierz bo to jego sprzęt :D

Star1998
Majster
Majster
Posty: 78
Rejestracja: pt 31 sty, 2014
Lokalizacja: LLE

Re: Honda NSR 125 Czy Aprilia RS 125

Postautor: Star1998 » pt 21 mar, 2014

RS'a już moja jest :D Kompresja 8 bar.

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: Honda NSR 125 Czy Aprilia RS 125

Postautor: n0r3k » pt 21 mar, 2014

na sezon starczy. w zime remont. Kolejne 125cc 2t, lubie to :D
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Honda NSR 125 Czy Aprilia RS 125

Postautor: KucaQ » pt 21 mar, 2014

n0r3k, pod koniec wakacji pewno następne będzie xD
Bayeriche Motoren Werke

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Honda NSR 125 Czy Aprilia RS 125

Postautor: to&owo » pt 21 mar, 2014

opamiętajcie się ... Zabraknie benzyny w polsce ...

lukaszw103
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 937
Rejestracja: sob 16 cze, 2012
Lokalizacja: Boksyce

Re: Honda NSR 125 Czy Aprilia RS 125

Postautor: lukaszw103 » pt 21 mar, 2014

speeder zacnie prawisz :D



Wróć do „Moto-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl