• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Auto do 8-10 tyś

Rozmowy o motoryzacji.
Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: Auto do 8-10 tyś

Postautor: n0r3k » wt 09 gru, 2014

GABRiEL, nic dziwnego, że 2.0D ktoś oddaje za pół ceny. jak by cie czekał remont głowicy to też byś tak zrobił. o ile jeszcze te 136 konne wersje sie jako tako trzymają, to te 150 konne to jest porażka. a to, że kosztują po 10tyś to żadna rewelacja, i tak bym tego nie wziął.
a to co podałeś, to ulep niesamowity. rok 2000, przednie lampy polift i zderzak mpak polift, tył zderzak chyba polift a lampy przedlift. lift wszedł w 2001 roku.
i takich właśnie e46 po 10tyś jest mnóstwo, a ludziom sie wydaje, że to super samochody.
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)


Blu
Weteran
Weteran
Posty: 311
Rejestracja: ndz 26 gru, 2010
Lokalizacja: ZGL
Kontaktowanie:

Re: Auto do 8-10 tyś

Postautor: Blu » wt 09 gru, 2014

i takich właśnie e46 po 10tyś jest mnóstwo, a ludziom sie wydaje, że to super samochody.

Props.


Mozna kupic e46 za dyche i audi a4 b6 za dyche. Tylko po co :|

A no tak, po to zeby inni widzieli ze nas stac haha. A potem taki czlowiek ktory bierze 2.0d skrecone z 700k na 150 mowi ze po 180k km padla mu turbina i wgl gówno awaryjne sie psuje :D
Ostatnio zmieniony wt 09 gru, 2014 przez Blu, łącznie zmieniany 2 razy.
[center] Obrazek [/center]

sasek94
Weteran
Weteran
Posty: 483
Rejestracja: ndz 18 wrz, 2011
Lokalizacja: Brunary:d maÂłopolska

Re: Auto do 8-10 tyś

Postautor: sasek94 » sob 13 gru, 2014

Blu pisze:
i takich właśnie e46 po 10tyś jest mnóstwo, a ludziom sie wydaje, że to super samochody.

Props.


Mozna kupic e46 za dyche i audi a4 b6 za dyche. Tylko po co :|

A no tak, po to zeby inni widzieli ze nas stac haha. A potem taki czlowiek ktory bierze 2.0d skrecone z 700k na 150 mowi ze po 180k km padla mu turbina i wgl gówno awaryjne sie psuje :D

B7 można już za 12 kupić :D
"na chodzie" z ładnym nowym lakierem :D

Awatar użytkownika
stepien0601
Weteran
Weteran
Posty: 481
Rejestracja: śr 08 cze, 2011
Lokalizacja: KoczaÂła

Re: Auto do 8-10 tyś

Postautor: stepien0601 » ndz 14 gru, 2014

n0r3k pisze:136 konne wersje sie jako tako trzymają, to te 150 konne to jest porażka.


na odwrót kolego ;)

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: Auto do 8-10 tyś

Postautor: n0r3k » ndz 14 gru, 2014

stepien0601, z tego co słyszałem to te 150 konne to porażka, tak czy inaczej jakbym miał kupować e46 w klekocie to 3.0 :) mistrzowski silnik.
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)


to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Auto do 8-10 tyś

Postautor: to&owo » ndz 14 gru, 2014

dokładnie, każdy chwali 3.0. kuzyn ma i na żaden inny nie zamieni :D

Outer
Weteran
Weteran
Posty: 484
Rejestracja: wt 21 gru, 2010
Lokalizacja: Polska

Re: Auto do 8-10 tyś

Postautor: Outer » ndz 14 gru, 2014

e46 w klekocie to 3.0 :) mistrzowski silnik.


To co zrobili z tym fajnym silnikiem(acz z wadami) w e60 i e90 to porażka.
Ostatnio zmieniony ndz 14 gru, 2014 przez Outer, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
stepien0601
Weteran
Weteran
Posty: 481
Rejestracja: śr 08 cze, 2011
Lokalizacja: KoczaÂła

Re: Auto do 8-10 tyś

Postautor: stepien0601 » ndz 14 gru, 2014

n0r3k, wiesz, że nie będę sie kłócił, tylko mówie ze swojego doświadczenia (dokładnie kumpli, "sąsiadów" mieli jeździli i wiedzą :P ). ;)

a co do 3.0 to się zgadzam, też dwóch kumpli ma w silniku 3,0 - zajebioza.!

Awatar użytkownika
LukMoto
Moderator
Moderator
Posty: 333
Rejestracja: pn 17 sty, 2011
Lokalizacja: Zabrze (ÂŚL)

Re: Auto do 8-10 tyś

Postautor: LukMoto » pn 22 gru, 2014

Jak komuś nie przeszkadza stylistyka, lubi gwiazdę, to można też pomyśleć nad Mercedesem W202.
W tej cenie spokojnie znajdzie się naprawdę zadbany egzemplarz. Silnik np. 1.8b
Tylko nie każdemu przypadają do gustu ;)
Romet 50T-1(2007-2010) -> Benzer Texas 72(2010-2012) -> Barton Fighter 110(2013-2015)
->
Toyota Avensis T22(2015-?) -> Toyota Corolla E11(2016-2016) -> Audi A3 8L(2016-?) -> ?

mateo87
Posty: 4
Rejestracja: czw 05 mar, 2015
Lokalizacja: WrocÂław

Re: Auto do 8-10 tyś

Postautor: mateo87 » czw 05 mar, 2015

Ja polecam Ford Mondeo Mk3 w benzynce, świetnie się jeździ ;)



Wróć do „Moto-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl