



Fiat, to jest firma lepsza od tych wszystkich Hondów, czy Aprillów.![]()

Junaczek sprzedany, niedługo jade ją oglądać





Yato pisze:Star1998, zastanów się czy na prawdę chcesz starą, malowaną rske z 98




Dla porównania jego brat ma nsr na sprzedaż miałbyś od razu porównanie
a powiem że jest różnica 
[/URL]



n0r3k pisze:no rs na 34mm po***rdala zdrowo, nsr nie ma startu do niej.
jeździłem tą RS i zara przesiadłem się na NSR, różnica była dosyć sporo odczuwalna na korzyść apki

[/URL]





Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości