• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Auto do 8-10 tyś

Rozmowy o motoryzacji.
Łukasz1996
Specjalista
Specjalista
Posty: 221
Rejestracja: ndz 23 cze, 2013
Lokalizacja: Okolice BeÂłchatowa

Re: Auto do 8-10 tyś

Postautor: Łukasz1996 » czw 24 lip, 2014

W następnym tygodniu wyjeżdżam do Holandii do wujka do roboty i może tu znajdę jakąś fajną i niedrogą audi a3 nawet jak by była trochę uszkodzona to bym kupił. Jak coś znajdę to napisze.
JuÂż 9000 km.


login7
Posty: 3
Rejestracja: śr 16 lip, 2014
Lokalizacja: Zolwin

Re: Auto do 8-10 tyś

Postautor: login7 » pt 25 lip, 2014

Mozesz przemyslec jeszcze jeden wariant fiat punto pieciodrzwiowy 1,4 z manualna klima to jest mieszanka ktora wybierali ludzie z mala kasa i robili male przebiegi a w sumie punciak ma i zalety malo pali i rdza srednio go zjada tylko ze silniki fiata wytzymujabsrednio 250 do 280 tysiecy .....
To jest opcja dla ludzico malo jezdza to jest do 15 tysiecy rocznie

Łukasz1996
Specjalista
Specjalista
Posty: 221
Rejestracja: ndz 23 cze, 2013
Lokalizacja: Okolice BeÂłchatowa

Re: Auto do 8-10 tyś

Postautor: Łukasz1996 » pt 25 lip, 2014

Nie, punto mnie nie interesuje.
JuÂż 9000 km.

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Auto do 8-10 tyś

Postautor: Alpen » ndz 07 gru, 2014

Trochę odsmażę kotleta, jakie auto do 7 tys panowie? Szukam czegoś, ja na razie mam w głowie Ibizę II fl. :) Co polecacie?
modó³ wm mugen sport cdti

Outer
Weteran
Weteran
Posty: 484
Rejestracja: wt 21 gru, 2010
Lokalizacja: Polska

Re: Auto do 8-10 tyś

Postautor: Outer » ndz 07 gru, 2014

Nissan primera p11 gt sr20. Lepszej opcji nie znajdziesz.
Ostatnio zmieniony ndz 07 gru, 2014 przez Outer, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Auto do 8-10 tyś

Postautor: Alpen » ndz 07 gru, 2014

Trochę leciwie wygląda, myślałem nad p11-144 2.0 z gazem, dobre to by było?
modó³ wm mugen sport cdti

Awatar użytkownika
MAGIK
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 625
Rejestracja: śr 13 lut, 2013
Lokalizacja: ZS

Re: Auto do 8-10 tyś

Postautor: MAGIK » ndz 07 gru, 2014

gulfa 4
Honda Wallaroo > Romet Trial City & Motorynka & Audi A4 2.5 TDI ,


Szacunek za szacunek a ÂśmierĂŚ za ku***stwo
Gdyby byÂło tak naprawdĂŞ to trup by tu padaÂł gĂŞsto

Awatar użytkownika
tomek1997
Uczeń
Uczeń
Posty: 42
Rejestracja: pt 18 lip, 2014
Lokalizacja: Okolice Tarnowa

Re: Auto do 8-10 tyś

Postautor: tomek1997 » ndz 07 gru, 2014

Honda Accord VI i Civic VI. Accord VI jest w czołówce najmniej awaryjnych samochodów zawieszenie mocne i silnik tez sam przymierzam się do kupna tego samochodu powoli

Outer
Weteran
Weteran
Posty: 484
Rejestracja: wt 21 gru, 2010
Lokalizacja: Polska

Re: Auto do 8-10 tyś

Postautor: Outer » ndz 07 gru, 2014

myślałem nad p11-144 2.0 z gazem, dobre to by było?


Bardzo dobre.


Accord VI


To przeciętniak. Trwałość hondy skończyła się w accordzie 5. Ale syfnie rdzewieje.

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: Auto do 8-10 tyś

Postautor: n0r3k » ndz 07 gru, 2014

Alpen, bierz ibize :)
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

Awatar użytkownika
tomek1997
Uczeń
Uczeń
Posty: 42
Rejestracja: pt 18 lip, 2014
Lokalizacja: Okolice Tarnowa

Re: Auto do 8-10 tyś

Postautor: tomek1997 » pn 08 gru, 2014

Accord VI


To przeciętniak. Trwałość hondy skończyła się w accordzie 5. Ale syfnie rdzewieje.[/quote]

Nie sądzę przeczytaj opnie testy itp. sprawdź sobie nowy ranking awaryjności

Awatar użytkownika
Dominxd
Weteran
Weteran
Posty: 363
Rejestracja: czw 10 lis, 2011
Lokalizacja: LHR
Pojazd: CBF 500

Re: Auto do 8-10 tyś

Postautor: Dominxd » pn 08 gru, 2014

Corolla E11 po lifcie, najlepiej w wersji G6, ostatnia dobra Toya :)

GABRiEL
Posty: 2
Rejestracja: pn 10 lis, 2014
Lokalizacja: Polska

Re: Auto do 8-10 tyś

Postautor: GABRiEL » wt 09 gru, 2014

BMW e46,audi a4 b5,vw passat/bora/golf,opel vectra,audi a3,volvo s40, honda civic.
moim zdaniem najlepsze auta do 10 tyś :]

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: Auto do 8-10 tyś

Postautor: n0r3k » wt 09 gru, 2014

BMW e46

do 10 tyś

prosze cie... przyzwoite e46 może za 16k kupisz. jakieś lepsze od 20k. za 10 kupisz typowego golasa 1.6 składanego z czterech.
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

GABRiEL
Posty: 2
Rejestracja: pn 10 lis, 2014
Lokalizacja: Polska

Re: Auto do 8-10 tyś

Postautor: GABRiEL » wt 09 gru, 2014

Niekoniecznie trzeba dać 16 tys żeby mieć fajne e46 z dość bogatym wyposażeniem.
np: http://olx.pl/oferta/sprzedam-bmw-320d- ... 3a0888048f
Fakt że za 10 tys ideału się nie kupi ale jak silniczek dobrze chodzi i nie ma rdzy to warto kupić
takie e46 bo jest solidnie wykonane i mało się psuje. Wiem bo kolega ma taką kupił za 11 i wymienia tylko olej i klocki hamulcowe, ma ją już chyba z 3 lata i do tej pory żadnej poważniejszej awarii,tylko czujnik abs-u raz mu się zepsuł . :]



Wróć do „Moto-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl