• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Honda NSR 125 Czy Aprilia RS 125

Rozmowy o motoryzacji.
Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: Honda NSR 125 Czy Aprilia RS 125

Postautor: Bumek » śr 12 lut, 2014

Star1998, nie mogę patrzeć na to jak robisz z siebie debila, więc się zlituje. Tu nikt nie wierzy, że rska gs ma tyle koni, i to pisali, tylko ty źle zrozumiałeś i teraz wszyscy mają z Ciebie niezły polew ;/
Obrazek


Awatar użytkownika
dawid0402
Weteran
Weteran
Posty: 324
Rejestracja: wt 14 sie, 2012
Lokalizacja: Radom

Re: Honda NSR 125 Czy Aprilia RS 125

Postautor: dawid0402 » czw 13 lut, 2014

Tak czy inaczej wracając do tematu bierz Hanie :)

Awatar użytkownika
Mikimi
Majster
Majster
Posty: 89
Rejestracja: pt 20 wrz, 2013
Lokalizacja: Polska

Re: Honda NSR 125 Czy Aprilia RS 125

Postautor: Mikimi » czw 13 lut, 2014

Bierz Apkę...dobry wybór :D

Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: Honda NSR 125 Czy Aprilia RS 125

Postautor: Bumek » czw 13 lut, 2014

Mieszacie chłopakowi.. :D Bierz co Ci się bardziej podoba i tyle :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Rebeluch
Weteran
Weteran
Posty: 372
Rejestracja: wt 12 lis, 2013
Lokalizacja: Wyspy Owcze
Kontaktowanie:

Re: Honda NSR 125 Czy Aprilia RS 125

Postautor: Rebeluch » czw 13 lut, 2014

Namieszali Ci w bani, kupuj MULTIPLE !
Fiat, to jest firma lepsza od tych wszystkich Hondów, czy Aprillów. :D
(Oczywiście nie bierzcie tego na poważnie :) )

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... 080825.jpg
Daj + to nie boli a motywuje !
________> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/GB/Street/145150 <______________


Awatar użytkownika
Mikimi
Majster
Majster
Posty: 89
Rejestracja: pt 20 wrz, 2013
Lokalizacja: Polska

Re: Honda NSR 125 Czy Aprilia RS 125

Postautor: Mikimi » czw 13 lut, 2014

Kup se Tico nie będzie ci się na głowę lało :D

lukaszw103
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 937
Rejestracja: sob 16 cze, 2012
Lokalizacja: Boksyce

Re: Honda NSR 125 Czy Aprilia RS 125

Postautor: lukaszw103 » czw 13 lut, 2014

Racja kupuj Tico, niezawodny sprzęt , 41km pod maską nie będziesz żałował. V max też nie słaby 140 km/h, duży bak 30l. A to wszystko potwierdzam ja bo sam mam Tico w sumie mój ojciec, ale to taki szczegół.
Obrazek



A tak do tematu to jednak mimo wiekszej mocy aprili chyba bym wybrał nsr'ke.
Ostatnio zmieniony czw 13 lut, 2014 przez lukaszw103, łącznie zmieniany 2 razy.

sasek94
Weteran
Weteran
Posty: 483
Rejestracja: ndz 18 wrz, 2011
Lokalizacja: Brunary:d maÂłopolska

Re: Honda NSR 125 Czy Aprilia RS 125

Postautor: sasek94 » czw 13 lut, 2014

zaofftopując ;d
Too Ticooo z lpg ma lepsze osiągi od większości 125 w 4t ;d a jazda kosztuje podobnie;D

lukaszw103
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 937
Rejestracja: sob 16 cze, 2012
Lokalizacja: Boksyce

Re: Honda NSR 125 Czy Aprilia RS 125

Postautor: lukaszw103 » czw 13 lut, 2014

w lpg to to chyba sie toczy a nie jedzie :D Ja mam w benzynie i jakiegoś powera to nie ma wolałbym nie wiedziec co jest w lpg :D

Blu
Weteran
Weteran
Posty: 311
Rejestracja: ndz 26 gru, 2010
Lokalizacja: ZGL
Kontaktowanie:

Re: Honda NSR 125 Czy Aprilia RS 125

Postautor: Blu » czw 13 lut, 2014

Starczy offu nt tico.
[center] Obrazek [/center]

sasek94
Weteran
Weteran
Posty: 483
Rejestracja: ndz 18 wrz, 2011
Lokalizacja: Brunary:d maÂłopolska

Re: Honda NSR 125 Czy Aprilia RS 125

Postautor: sasek94 » czw 13 lut, 2014

lukaszw103 pisze:w lpg to to chyba sie toczy a nie jedzie :D Ja mam w benzynie i jakiegoś powera to nie ma wolałbym nie wiedziec co jest w lpg :D

do 80 nie jest źle..
kiedyś blat zamykałem(poza blat)


Warn //Blu
Ostatnio zmieniony czw 13 lut, 2014 przez sasek94, łącznie zmieniany 1 raz.

Star1998
Majster
Majster
Posty: 78
Rejestracja: pt 31 sty, 2014
Lokalizacja: LLE

Re: Honda NSR 125 Czy Aprilia RS 125

Postautor: Star1998 » pt 14 lut, 2014

Kurde, Tata wczoraj był we Włodawie oglądać bo tam jest jakiś skup motocykli.. Wracam ze szkoły i mówił, że same piździki.. Więc pojade może tam do Siedlec RS oglądać, bo znajomi ją widzieli, gadali z właścicielem i mówią, że kosa :) Warto może spróbować, do ilu moglby zbic cene? jak myslicie?

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: Honda NSR 125 Czy Aprilia RS 125

Postautor: n0r3k » pt 14 lut, 2014

do ilu moglby zbic cene? jak myslicie?

k***a jakie ty pytania zadajesz...
a skąd mamy wiedzieć jak ona wygląda i jaka w ogóle jest jej cena na chwile obecną?
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

Star1998
Majster
Majster
Posty: 78
Rejestracja: pt 31 sty, 2014
Lokalizacja: LLE

Re: Honda NSR 125 Czy Aprilia RS 125

Postautor: Star1998 » pt 14 lut, 2014

Nie napinaj sie tak jak plandeka na żuku..

http://tablica.pl/oferta/aprilia-rs-125 ... c46d7ef573

To ona <rotfl>

takie teksty to tam swoim kolegom możesz rzucać. warn /norek
Ostatnio zmieniony pt 14 lut, 2014 przez Star1998, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Honda NSR 125 Czy Aprilia RS 125

Postautor: Alpen » pt 14 lut, 2014

Na pierwszy rzut oka to wygląd kozak, ale jak w realu to nie wiadomo. Malowana, więc dobrze sprawdź. Co do ceny to nic nie wiemy o moto, takie rzeczy zależą również od tego kto to sprzedaje.
modó³ wm mugen sport cdti



Wróć do „Moto-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl