









)



a jazda kosztuje podobnie;D
Ja mam w benzynie i jakiegoś powera to nie ma wolałbym nie wiedziec co jest w lpg 


lukaszw103 pisze:w lpg to to chyba sie toczy a nie jedzieJa mam w benzynie i jakiegoś powera to nie ma wolałbym nie wiedziec co jest w lpg

Warto może spróbować, do ilu moglby zbic cene? jak myslicie?
do ilu moglby zbic cene? jak myslicie?



modó³ wm mugen sport cdti
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości