ja chce na zlot







Jeżeli Cię złapią to wątpie żeby się przypatrywali na tą pieczątkę 
---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739
prosiłbym bym nie zamykać tematu, jeśli znajde karte i bede miał jakies pytania odnosnie przystawienia sobie pieczątki ![;]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/krzywy.gif)


Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości