• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Auto do 8-10 tyś

Rozmowy o motoryzacji.
Łukasz1996
Specjalista
Specjalista
Posty: 221
Rejestracja: ndz 23 cze, 2013
Lokalizacja: Okolice BeÂłchatowa

Re: Auto do 8-10 tyś

Postautor: Łukasz1996 » wt 15 lip, 2014

yh Audi a3 fajna bryka ale lepiej diesla czy benzyne, diesle droższy w eksploatacji
JuÂż 9000 km.


Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Auto do 8-10 tyś

Postautor: Alpen » wt 15 lip, 2014

Łukasz1996, DOBREGO diesla 1.9 TDI czasem ciężko znaleźć, co do benzyniaków to polecam 1.6+lpg, bezawaryjne silniki, 1.8+lpg ponoć także, lecz dokładniej się nie wypowiem bo nie miałem bliskiej styczności. :)
modó³ wm mugen sport cdti

Awatar użytkownika
Device
Majster
Majster
Posty: 126
Rejestracja: ndz 29 wrz, 2013
Lokalizacja: Polska

Re: Auto do 8-10 tyś

Postautor: Device » wt 15 lip, 2014

Ja ci polecam Golfika jakiegos ^^ brat ma dwiojke i sie za***iscie trzyma. Lub audi a4 a3 tez za***iste autka.
[center]Obrazek[/center]

Gost Rider
Praktykant
Praktykant
Posty: 63
Rejestracja: pn 16 sty, 2012
Lokalizacja: Mechowo

Re: Auto do 8-10 tyś

Postautor: Gost Rider » czw 17 lip, 2014

Kup Forda Focusa MK.1 1.6 16V lub Pume 1,7 (przy konstruowaniu tych silników udział brali inżynierowie z Yamah-y) świetnie się prowadzi,tanie części,wadą jest rdza pojawiająca się na dolnej części drzwi oraz to że te silniki nie za bardzo tolerują LPG i co najważniejsze jest to kompromisowe rozwiązanie gdyż to nie jest Golf anie Audi A4/Pastuch B5 z aluminiowym zawieszeniem skopiowanym z Audi A8 które wytrzymuje znacznie mniej a niżeli podobne konstrukcje np.w BMW oraz nie jest synonimem szczyt wieśniactwa czyli np.A4 TDI w kombi który nie jest stereotypem tylko prawdą.

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: Auto do 8-10 tyś

Postautor: n0r3k » czw 17 lip, 2014

nie no tylko nie pume, jak to wygląda... :D
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)


Łukasz1996
Specjalista
Specjalista
Posty: 221
Rejestracja: ndz 23 cze, 2013
Lokalizacja: Okolice BeÂłchatowa

Re: Auto do 8-10 tyś

Postautor: Łukasz1996 » pn 21 lip, 2014

Sory, że nic nie piszę, ale chyba muszę zmniejszyć budżet 6-8tyś ciężkie czasy. Forda nie chcę szybko rdza bierze. Myślałem na Seatem Ibizą ii fl ? Co myślicie nawet fajną znalazłem http://otomoto.pl/seat-ibiza-1-9-tdi-ag ... 87746.html zmieściłbym się nawet w moim budżecie silnik 1.9 90 km mogło być 110km ale 90 też starczy? Co myślicie???
JuÂż 9000 km.

Awatar użytkownika
Kurzac
Weteran
Weteran
Posty: 358
Rejestracja: czw 01 sie, 2013
Lokalizacja: Oleszno

Re: Auto do 8-10 tyś

Postautor: Kurzac » śr 23 lip, 2014

radze ci za 8 tyś audi 80 b4 . silnik 2,0 115 km w sekwencji lub 1,9 tdi mocarne silniki . a uto mimo upływu lat świetnie sie prezentuje . ostatecznie a3 bo a4 b5 ma dość słabe przednie zawieszenie które jest kosztowne w naprawie .

Łukasz1996
Specjalista
Specjalista
Posty: 221
Rejestracja: ndz 23 cze, 2013
Lokalizacja: Okolice BeÂłchatowa

Re: Auto do 8-10 tyś

Postautor: Łukasz1996 » śr 23 lip, 2014

Myślałem właśnie nad audi a3 ale ciężko znaleźć coś w dobrym stanie za te pieniądze, może na zachodzie jakąś audi by się znalazło /
JuÂż 9000 km.

Blu
Weteran
Weteran
Posty: 311
Rejestracja: ndz 26 gru, 2010
Lokalizacja: ZGL
Kontaktowanie:

Re: Auto do 8-10 tyś

Postautor: Blu » śr 23 lip, 2014

Od turasow? Powodzenia.
Chcesz audi to poloz poltora razy tyle i nie baw sie w szroty.
[center] Obrazek [/center]

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Auto do 8-10 tyś

Postautor: Alpen » czw 24 lip, 2014

Kurzac, Niby słaby zawias a u mnie w a4 z 98r siedzi jeszcze oryginał, a ma 275kkm <zawstydzony>
modó³ wm mugen sport cdti

Łukasz1996
Specjalista
Specjalista
Posty: 221
Rejestracja: ndz 23 cze, 2013
Lokalizacja: Okolice BeÂłchatowa

Re: Auto do 8-10 tyś

Postautor: Łukasz1996 » czw 24 lip, 2014

Blu mój wujek kupił audi a3 za 3 tyś zł ale bok do robienia i ogólnie korekta lakieru a silnik i zawieszenie w bardzo dobrym stanie, i jeszcze silnik 1.9 TDI 110 km. Wiec mozna kupić audi w takiej cenie .
JuÂż 9000 km.

Blu
Weteran
Weteran
Posty: 311
Rejestracja: ndz 26 gru, 2010
Lokalizacja: ZGL
Kontaktowanie:

Re: Auto do 8-10 tyś

Postautor: Blu » czw 24 lip, 2014

Wiec mozna kupić audi w takiej cenie .

kupic trupa i wkladac kase? Co kto lubi.
[center] Obrazek [/center]

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Auto do 8-10 tyś

Postautor: Alpen » czw 24 lip, 2014

Za granicą może i kupi za 3 tysie jakiegoś przelizanego. :)
modó³ wm mugen sport cdti

Łukasz1996
Specjalista
Specjalista
Posty: 221
Rejestracja: ndz 23 cze, 2013
Lokalizacja: Okolice BeÂłchatowa

Re: Auto do 8-10 tyś

Postautor: Łukasz1996 » czw 24 lip, 2014

Akurat się trafiła okazja.
JuÂż 9000 km.

Awatar użytkownika
Olo
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: ÂŁĂłdÂź, retkinia

Re: Auto do 8-10 tyś

Postautor: Olo » czw 24 lip, 2014

Ja będę swoją ibizę sprzedawać za niedługi czas :/ 4 pojazdy ubezpieczyć i zrobić przegląd trochę mi trudno w wieku 18 lat :P ale jakbyś jakąś znalazł to dawaj tu taj ;) a3 też szukałem ale w tych pieniądzach ciężko znaleźć
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Zipp/Shock/109607
Obrazek[/URL]
Motocykl jest bogiem,
prêdkoœÌ na³ogiem
Pal gumĂŞ i szalej,
nie myÂśl co dalej



Wróć do „Moto-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl