Idź spać. Przy okazji, tak jesteś głupi. A jak skończysz się użalać nad sobą to poćwicz czytanie ze zrozumieniem.









A w ogóle najlepiej to sobie kup skutera oryginalnego 

A w takich 2t to remont zrobisz, raz na 2 lata i przeżyjesz spalanie. Reszta to pojedyncze przypadki, które występują w każdych maszynach.

A w takich 2t to remont zrobisz, raz na 2 lata i przeżyjesz spalanie.
Wiadomo że jeśli kupi RS'kę zadbaną i nie katowaną to sobie pojeździ długo a jak kupi przykładowo NSR'ke zkatowaną to wiadomo.





Jak zobacze wykres z hamowni to moge uwierzyć 







Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości