• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Honda NSR 125 Czy Aprilia RS 125

Rozmowy o motoryzacji.
Outer
Weteran
Weteran
Posty: 484
Rejestracja: wt 21 gru, 2010
Lokalizacja: Polska

Re: Honda NSR 125 Czy Aprilia RS 125

Postautor: Outer » śr 12 lut, 2014

Star1998

Idź spać. Przy okazji, tak jesteś głupi. A jak skończysz się użalać nad sobą to poćwicz czytanie ze zrozumieniem.

<simfacepalm>
Ostatnio zmieniony śr 12 lut, 2014 przez Outer, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Honda NSR 125 Czy Aprilia RS 125

Postautor: KucaQ » śr 12 lut, 2014

Star1998, ogarnij się, GS'ki miały 42 konie.
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
Mikimi
Majster
Majster
Posty: 89
Rejestracja: pt 20 wrz, 2013
Lokalizacja: Polska

Re: Honda NSR 125 Czy Aprilia RS 125

Postautor: Mikimi » śr 12 lut, 2014

Dobra koniec pierdolenia wszystko zależy od sposobu jak dbamy o motocykle. Wiadomo że jeśli kupi RS'kę zadbaną i nie katowaną to sobie pojeździ długo a jak kupi przykładowo NSR'ke zkatowaną to wiadomo.

Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: Honda NSR 125 Czy Aprilia RS 125

Postautor: Bumek » śr 12 lut, 2014

Mikimi, no właśnie nie tylko ;/
Obrazek

Awatar użytkownika
Mikimi
Majster
Majster
Posty: 89
Rejestracja: pt 20 wrz, 2013
Lokalizacja: Polska

Re: Honda NSR 125 Czy Aprilia RS 125

Postautor: Mikimi » śr 12 lut, 2014

Najlepiej to kupić jakiegoś Keewaya lub Rometa w 4t łatwy w utrzymaniu, tanie części, praktycznie bezawaryjny, bez mocy :D A w ogóle najlepiej to sobie kup skutera oryginalnego :D


Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: Honda NSR 125 Czy Aprilia RS 125

Postautor: Bumek » śr 12 lut, 2014

Mikimi, no ja bym się z tym nie zgodził. Bo jak kupisz chinola to się w nim psują na okrągło te same części :D A w takich 2t to remont zrobisz, raz na 2 lata i przeżyjesz spalanie. Reszta to pojedyncze przypadki, które występują w każdych maszynach.
Obrazek

Outer
Weteran
Weteran
Posty: 484
Rejestracja: wt 21 gru, 2010
Lokalizacja: Polska

Re: Honda NSR 125 Czy Aprilia RS 125

Postautor: Outer » śr 12 lut, 2014

KucaQ

Właśnie nie miały, nie miały nawet 30 koni.


Bumek

Zależy jakiego chinola. Bo są różne typy, jedne się psują co chwila, a inne są praktycznie najmniej awaryjnymi sprzętami w swoich klasach.

A w takich 2t to remont zrobisz, raz na 2 lata i przeżyjesz spalanie.


Gdyby tak było to bym się nie naśmiewał z wysilonych 2t 50-125. To o czym piszesz, to założenie, że tak powinno być, ale nie jest i 20 tysięcy km (co i tak jak na motocykl to sporo) nie zrobisz od tak od wymiany do wymiany tłoka. Bo się spieprzy połowa innych rzeczy.

Wiadomo że jeśli kupi RS'kę zadbaną i nie katowaną to sobie pojeździ długo a jak kupi przykładowo NSR'ke zkatowaną to wiadomo.


Nie.

Tutaj chodzi o to, że się kupi rs zadbaną i nsr zadbaną. To nsr znacznie pewniejsza.
Ostatnio zmieniony śr 12 lut, 2014 przez Outer, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: Honda NSR 125 Czy Aprilia RS 125

Postautor: Bumek » śr 12 lut, 2014

Outer, czyli twierdzisz, że w nsr, dlatego że to 2t, to reszta silnika, oprócz cylindra i tłoka szybciej pada niż w takim 4t? :D
Obrazek

Outer
Weteran
Weteran
Posty: 484
Rejestracja: wt 21 gru, 2010
Lokalizacja: Polska

Re: Honda NSR 125 Czy Aprilia RS 125

Postautor: Outer » śr 12 lut, 2014

Tak.

Star1998
Majster
Majster
Posty: 78
Rejestracja: pt 31 sty, 2014
Lokalizacja: LLE

Re: Honda NSR 125 Czy Aprilia RS 125

Postautor: Star1998 » śr 12 lut, 2014

Tak, no pewnie, mialy 42 :) Jak zobacze wykres z hamowni to moge uwierzyć :)

Awatar użytkownika
Mikimi
Majster
Majster
Posty: 89
Rejestracja: pt 20 wrz, 2013
Lokalizacja: Polska

Re: Honda NSR 125 Czy Aprilia RS 125

Postautor: Mikimi » śr 12 lut, 2014

Star1998, miały nawet 80 KM tylko przełożyli Silniki z Kawy 600 pare rzeczy dospawali i wyszło trochę ponad normę.

Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: Honda NSR 125 Czy Aprilia RS 125

Postautor: Bumek » śr 12 lut, 2014

Outer, a jakiś argument na to? Czemu tak się dzieje? :P
Obrazek

Star1998
Majster
Majster
Posty: 78
Rejestracja: pt 31 sty, 2014
Lokalizacja: LLE

Re: Honda NSR 125 Czy Aprilia RS 125

Postautor: Star1998 » śr 12 lut, 2014

Mówcie se co chceta, ale ja za ch** nie uwierze, że GS'a ma 42 km ;)

Awatar użytkownika
Yato
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1528
Rejestracja: sob 03 wrz, 2011
Lokalizacja: Olkusz

Re: Honda NSR 125 Czy Aprilia RS 125

Postautor: Yato » śr 12 lut, 2014

No bo nie ma :D
:)

Star1998
Majster
Majster
Posty: 78
Rejestracja: pt 31 sty, 2014
Lokalizacja: LLE

Re: Honda NSR 125 Czy Aprilia RS 125

Postautor: Star1998 » śr 12 lut, 2014

Właśnie, a znawcy tematu którzy nawet koło tego nie stali sie wypowiadaja :)



Wróć do „Moto-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl