• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Silnik PORADA PILNIE!!

Rozmowy o motoryzacji.
Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: Silnik PORADA PILNIE!!

Postautor: Bumek » wt 22 paź, 2013

Tomo26, no to nad czym ty się zastanawiasz, olej kolesia i tyle :)
Edit: A najlepiej niech wyśle, a ty nie przyjmij, będzie miał za cygaństwo :)
Ostatnio zmieniony wt 22 paź, 2013 przez Bumek, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: Silnik PORADA PILNIE!!

Postautor: n0r3k » wt 22 paź, 2013

dokładnie, jak zaczyna kręcić to nie przyjmuj. takich rzeczy się nie kupuje poza allegro, wiem coś o tym.
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Silnik PORADA PILNIE!!

Postautor: Alpen » śr 23 paź, 2013

n0r3k pisze: takich rzeczy się nie kupuje poza allegro, wiem coś o tym.

Dokładnie, tylko i wyłącznie allegro.
modó³ wm mugen sport cdti

michau_ek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1575
Rejestracja: ndz 19 cze, 2011
Lokalizacja: RacibĂłrz

Re: Silnik PORADA PILNIE!!

Postautor: michau_ek » śr 23 paź, 2013

Możesz kazać mu założyć teraz konto na allegro i wystawić aukcje, w przeciwnym razie ty nie odbierasz silnika - szantaż, bo szantaż ale powinien być skuteczny. oczywiście nie namawiam do podejmowania takich kroków, lecz jak typek kręci... to lepiej było by nie dać się wyjebać ;)

Awatar użytkownika
Tomo26
Weteran
Weteran
Posty: 415
Rejestracja: śr 16 maja, 2012
Lokalizacja: Nidzica

Re: Silnik PORADA PILNIE!!

Postautor: Tomo26 » śr 23 paź, 2013

michau_ek, Też tak myślałem, ale nie może być tak, że; załóżmy wystawił aukcje , odebralem paczkę i silnik jest zatarty. Idę na policję oni sprawdzają że silnik wcześniej wysłał, a po dwóch dniach wystawił aukcje i kliknąłem kup teraz , i że nic nie mogą teraz zrobić?
Ostatnio zmieniony śr 23 paź, 2013 przez Tomo26, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Silnik PORADA PILNIE!!

Postautor: KucaQ » śr 23 paź, 2013

michau_ek, ale zanim będzie mógł wystawić aukcję to minie ze 2 tygodnie, bo zanim mu przyjdzie list z kodem aktywacyjnym to trochę poczeka. Chyba, że teraz jest inaczej, ale gdy ja jakieś 4 lata temu zakładałem konto na allegro to czekałem niecałe 2 tygodnie na list z kodem, więc na nim by się to zdało.
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
ReallY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3001
Rejestracja: wt 14 maja, 2013
Lokalizacja: Imielnica, Jędrzejów, Kielce
Pojazd: Hyosung GT 650r

Re: Silnik PORADA PILNIE!!

Postautor: ReallY » śr 23 paź, 2013

KucaQ, Ja zakładałem kawałek bo z 2-3 lata i moglłem robić prawie wszystko tylko że do określonych granic chyba nie mogłem nic kupować powyżej 500zł ale nie pamiętam jak ze sprzedażą ;)
Specjalizacja:
RzeÂźbienie w metalu

Awatar użytkownika
Tomo26
Weteran
Weteran
Posty: 415
Rejestracja: śr 16 maja, 2012
Lokalizacja: Nidzica

Re: Silnik PORADA PILNIE!!

Postautor: Tomo26 » czw 24 paź, 2013

Dobra, dzis ma być kurier, otworzę paczke przy nim i zobaczę.Gdy jednak nie będe chciał tego przyjąć, to nic nie płacę tak?

Awatar użytkownika
rac3k
Majster
Majster
Posty: 76
Rejestracja: sob 03 lis, 2012
Lokalizacja: maÂłopolska

Re: Silnik PORADA PILNIE!!

Postautor: rac3k » czw 24 paź, 2013

Jak za pobraniem to nie.

Awatar użytkownika
Aro550
Specjalista
Specjalista
Posty: 210
Rejestracja: wt 18 cze, 2013
Lokalizacja: ÂŁĂłdÂź

Re: Silnik PORADA PILNIE!!

Postautor: Aro550 » pt 25 paź, 2013

Na twoim miejscu od razu bym nie przyjął tej paczki i już. Facet zaczął coś kręcić, bo pękł psychicznie i tyle. Chciał wcisnąć komuś felerną część. No ale to moje zdanie.

Awatar użytkownika
Czyżu15
Weteran
Weteran
Posty: 603
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: FZI

Re: Silnik PORADA PILNIE!!

Postautor: Czyżu15 » pt 25 paź, 2013

i co ? odebrałeś?
only vag

Awatar użytkownika
MAGIK
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 625
Rejestracja: śr 13 lut, 2013
Lokalizacja: ZS

Re: Silnik PORADA PILNIE!!

Postautor: MAGIK » pt 25 paź, 2013

KucaQ pisze:michau_ek, ale zanim będzie mógł wystawić aukcję to minie ze 2 tygodnie, bo zanim mu przyjdzie list z kodem aktywacyjnym to trochę poczeka. Chyba, że teraz jest inaczej, ale gdy ja jakieś 4 lata temu zakładałem konto na allegro to czekałem niecałe 2 tygodnie na list z kodem, więc na nim by się to zdało.



Teraz masz ze po minucie link aktywacyjny jest na emailu :))

Awatar użytkownika
szymo_97
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 994
Rejestracja: ndz 17 lut, 2013
Lokalizacja: Paprotnia, koÂło ÂŁodzi

Re: Silnik PORADA PILNIE!!

Postautor: szymo_97 » pt 25 paź, 2013

No więc ja bym przyjął i odpalał od razu. Może typek faktycznie się nie zna i tyle...

Co do samej transakcji, również nie polecam poza allegro :)
GuoWe'i 125 > WSK 125 > CBR 125R > Benzer Texas > Suzuki RG 125 F > Honda CB-1 400 :D

Obrazek

gg. 20481530

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Silnik PORADA PILNIE!!

Postautor: KucaQ » sob 26 paź, 2013

MAGIK, a no to się pozmieniało, ja 2 tygodnie czekałem na listonosza :)
Teraz nawet te juniory wprowadzili xD
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
MAGIK
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 625
Rejestracja: śr 13 lut, 2013
Lokalizacja: ZS

Re: Silnik PORADA PILNIE!!

Postautor: MAGIK » sob 26 paź, 2013

Juniory tez już dlugo są.



Wróć do „Moto-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl