Outer, bo to cuby, a mówiąc ścigacze ma się na myśli też budowę
idąc twoim tokiem myślenia ktoś kto jeździ na większym moto może powiedzieć że twój fazer to piździk, przecież to tylko 600, prawdziwa maszyna się zaczyna od litra pojemności
dla mnie nsr to jest ścigacz, tylko mniejszy

Ostatnio zmieniony pt 18 paź, 2013 przez
Yato, łącznie zmieniany 1 raz.