• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

ścigacz vs, super moto

Rozmowy o motoryzacji.
Outer
Weteran
Weteran
Posty: 484
Rejestracja: wt 21 gru, 2010
Lokalizacja: Polska

Re: ścigacz vs, super moto

Postautor: Outer » pt 18 paź, 2013

Są wyścigi w klasach 125, yamah x1, clip ony, niewygodna pozycja, opony jak w kolarzówkach, ale jednak to nie ścigacze, chociaż się ścigają.


Awatar użytkownika
Yato
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1528
Rejestracja: sob 03 wrz, 2011
Lokalizacja: Olkusz

Re: ścigacz vs, super moto

Postautor: Yato » pt 18 paź, 2013

Outer, bo to cuby, a mówiąc ścigacze ma się na myśli też budowę ;)
idąc twoim tokiem myślenia ktoś kto jeździ na większym moto może powiedzieć że twój fazer to piździk, przecież to tylko 600, prawdziwa maszyna się zaczyna od litra pojemności ;)
dla mnie nsr to jest ścigacz, tylko mniejszy ;)
Ostatnio zmieniony pt 18 paź, 2013 przez Yato, łącznie zmieniany 1 raz.
:)

Awatar użytkownika
demon9705
Weteran
Weteran
Posty: 284
Rejestracja: ndz 21 paź, 2012
Lokalizacja: CzarnkĂłw

Re: ścigacz vs, super moto

Postautor: demon9705 » pt 18 paź, 2013

zdecydowałem się, zbieram na NSR !! <rotfl>

Awatar użytkownika
Shark
Weteran
Weteran
Posty: 434
Rejestracja: pn 05 lis, 2012
Lokalizacja: Radlin
Kontaktowanie:

Re: ścigacz vs, super moto

Postautor: Shark » pt 18 paź, 2013

NSR jest dobra, najmniej awaryjna w klasie 125cc 2T. O ile się dobrze orientuję to części są dostępne.
BTW. Nie można mówić że 125cc nie może być ścigaczem, ma taką budowę, to się do tego kwalifikuje i tyle. To tak jak by wyznaczenie granicy ile konie trzeba mieć pod dupą żeby być motocyklistą, sorry ale to jest chore. Łączy nas to samo i ważne, że za tobą jeden ślad. Lewa ;-)

Awatar użytkownika
carlos
Weteran
Weteran
Posty: 544
Rejestracja: pt 09 gru, 2011
Lokalizacja: KoÂło

Re: ścigacz vs, super moto

Postautor: carlos » wt 22 paź, 2013

Outer i te jego zaczepki <3 pierdokółki mają po 50 parę kucy z 125cc
Zumico GR500 swap Cagiva Mito 125 ---> Suzuki GS500



Wróć do „Moto-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl