• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

zipp manic stunt

Rozmowy o motoryzacji.
BarracudaPL
Praktykant
Praktykant
Posty: 55
Rejestracja: czw 21 mar, 2013
Lokalizacja: Kutno

Re: zipp manic stunt

Postautor: BarracudaPL » sob 27 kwie, 2013

MZ będzie się psuło? Ojciec miał dwie, jedną rozwalił przy 150km/h a drugą sprzedał bo kupił auto :D MZ podobno są niezniszczalne ;) A co do świateł słabych w JAWAch to bardzo popularny problem ;)
WFM --> King --> Fighter


Awatar użytkownika
BeNeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2584
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Nienadowa
Kontaktowanie:

Re: zipp manic stunt

Postautor: BeNeK » sob 27 kwie, 2013

BarracudaPL pisze:MZ podobno są niezniszczalne


<hahaha> chłopie... silniki mz to już są jak większość simsonów w naszym kraju... padają co chwile... jak 5000km wytrzyma to już otrzymuje miano wyebistego silnika chłopie :D jeszcze na stunt psa to się yebuta jeszcze częściej :D
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...

Pozdrawiam BeNeK
Lewa !!

Awatar użytkownika
zumico gr 500
Specjalista
Specjalista
Posty: 237
Rejestracja: śr 23 lut, 2011
Lokalizacja: Majdan Sieniawski

Re: zipp manic stunt

Postautor: zumico gr 500 » sob 27 kwie, 2013

BeNeK, weź człowieku nie porównuj wody do ognia, simson porównujesz do mz..
Miałeś do czynienia w ogóle kiedykolwiek z tymi sprzętami, aby takie zdanie mieć o tym?
Nie popieram żadnego przerabiania MZ na stunt, ale to co piszesz na temat tych silników to zwykła BZDURA. Pozdrawiam.
NajpiĂŞkniejsza muzyka to ryk silnika. ;)
Liczy siĂŞ pasja!

________________________________________
MĂłj profil na PJ
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Zum ... 500/117409

BarracudaPL
Praktykant
Praktykant
Posty: 55
Rejestracja: czw 21 mar, 2013
Lokalizacja: Kutno

Re: zipp manic stunt

Postautor: BarracudaPL » sob 27 kwie, 2013

BeNeK, Ty chociażby widziałeś simsona? :D Nie mówię o zakatowanych sprzętach i wgl. ale IFA użytkowana z głową będzie chodziła wieki. Obojętnie czy to 50cc czy 250cc. Niemcy robili solidniejsze sprzęty niż nasze WSKi itp. (chociaż one też są twarde) :D
WFM --> King --> Fighter

michau_ek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1575
Rejestracja: ndz 19 cze, 2011
Lokalizacja: RacibĂłrz

Re: zipp manic stunt

Postautor: michau_ek » sob 27 kwie, 2013

sekunda... mz,wsk,simson niezniszczalne sprzety ? jak były nowe - fakt były super porządne ale teraz nie nadają się na nic innego niż na krótkie przejażdzki i po to aby o nie dbać... choćby z powodu jakości częsci zamiennych ;)

są sto razy lepsze, wytrzymalsze, oszczedniejsze i mocniejsze silnik 125cc 4t z pionowymi cylkami ( choćby cbr 125, która będzie robiła dobrą robotę... a nie pakować się w 250cc 2t...


Awatar użytkownika
zumico gr 500
Specjalista
Specjalista
Posty: 237
Rejestracja: śr 23 lut, 2011
Lokalizacja: Majdan Sieniawski

Re: zipp manic stunt

Postautor: zumico gr 500 » sob 27 kwie, 2013

michau_ek, nie nadają sie te motocykle na stunt, ale to że zrobienie nimi 5000 km to jest sukces, to chyba lekka przesada, nie uważasz? Przy normalnym użytkowaniu bez katu można 30-40 tys. km zrobić bez awarii. Nie ma co porównywać ich do współczesnych maszyn w 4t, ale opowiadanie takich bzdur jest śmieszne.
NajpiĂŞkniejsza muzyka to ryk silnika. ;)
Liczy siĂŞ pasja!


________________________________________

MĂłj profil na PJ

http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Zum ... 500/117409

BarracudaPL
Praktykant
Praktykant
Posty: 55
Rejestracja: czw 21 mar, 2013
Lokalizacja: Kutno

Re: zipp manic stunt

Postautor: BarracudaPL » sob 27 kwie, 2013

michau_ek, Tak ale WSK wytrzyma większe katowanie niż jakiś chinol :D Nowe to się psuły Urale a nie MZtki :D No i WSKe naprawisz młotkiem i śrubokrętem :D
No i do Simka jeśli chce się latać się kładzie oryginały DDR i się lata aż się znudzi ;)
Starszy zrobił 60tyś na MZtce i... nic!
zumico gr 500, na MZ da się lepiej stuntować niż na nie jednym 125cc :D
WFM --> King --> Fighter

Awatar użytkownika
Pawel97
Majster
Majster
Posty: 76
Rejestracja: wt 04 gru, 2012
Lokalizacja: Radecznica

Re: zipp manic stunt

Postautor: Pawel97 » sob 27 kwie, 2013

https://www.facebook.com/media/set/?set ... 328&type=3 da się? da :D jak by nie działało piszcie :)

Awatar użytkownika
Olo
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: ÂŁĂłdÂź, retkinia

Re: zipp manic stunt

Postautor: Olo » ndz 28 kwie, 2013

eee ludziska zapędzacie się z takimi tematami jak wsk czy mz do stuntu :[ to są klasyki, których jest coraz mniej i dla nie których sprawiają więcej przyjemności z jazdy niż chinolami (porównanie ze względu na cenę) :P
Stare sprzęty teraz się kupuje raczej jako drugi pojazd do przejażdżek niedzielnych, albo na jakieś zlot lub jeśli ktoś lubi pomajsterkować ;)
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Zipp/Shock/109607
Obrazek[/URL]
Motocykl jest bogiem,
prêdkoœÌ na³ogiem
Pal gumĂŞ i szalej,
nie myÂśl co dalej

michau_ek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1575
Rejestracja: ndz 19 cze, 2011
Lokalizacja: RacibĂłrz

Re: zipp manic stunt

Postautor: michau_ek » ndz 28 kwie, 2013

zumico gr 500 pisze:michau_ek, nie nadają sie te motocykle na stunt, ale to że zrobienie nimi 5000 km to jest sukces, to chyba lekka przesada, nie uważasz? Przy normalnym użytkowaniu bez katu można 30-40 tys. km zrobić bez awarii. Nie ma co porównywać ich do współczesnych maszyn w 4t, ale opowiadanie takich bzdur jest śmieszne.


na oryginalnych częsciach 5000 km to pestka, 20 tak samo - tylko to musi być niemiecki materiał który po czołgach został - a te zamienniki są tak samo ch***we jak nasze chińskie silniki (jakość wykonania)

ja tam każdy chiński silnik katowałem jak tylko mogłem (i dalej katuje) i nic mu się nie dzieje, zawór wydechowy wymieniałem no... a jak kiedyś zacząłem jezdzić chinczykiem oszczednie to sie zatarł xD

Awatar użytkownika
PatrykR922
Praktykant
Praktykant
Posty: 71
Rejestracja: ndz 07 sie, 2011
Lokalizacja: JarosÂław

Re: zipp manic stunt

Postautor: PatrykR922 » pn 06 maja, 2013

michau_ek, na podjazdy to mozesz kupic sobie motorynke , ja mam simsona mam juz ponad 1000 km przejechane , i mam zero awarii , napisze wam opinie na koniec sezonu , bedzie koło 5 tys.
Gdy zakÂładam kask inaczej patrze na swiat ;)

Awatar użytkownika
BeNeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2584
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Nienadowa
Kontaktowanie:

Re: zipp manic stunt

Postautor: BeNeK » wt 07 maja, 2013

BarracudaPL, ino że w naszym kraju, mało kto po zakatowaniu niemieckiego sprzęta kupuje oryginalne dde-rowskie części... Każdy idzie po kosztach i większość części w niemieckich sprzętach jest sama china...

Ps. Nigdy nie widziałem simsona ;) sam z zamkniętymi oczami byłem tylko właścicielem 3 simsonów s51
Ostatnio zmieniony wt 07 maja, 2013 przez BeNeK, łącznie zmieniany 1 raz.
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...



Pozdrawiam BeNeK

Lewa !!

Awatar użytkownika
PatrykR922
Praktykant
Praktykant
Posty: 71
Rejestracja: ndz 07 sie, 2011
Lokalizacja: JarosÂław

Re: zipp manic stunt

Postautor: PatrykR922 » śr 17 lip, 2013

Odkopuje temat , mam juz zrobione simsonem 2500 , oprócz wymiany docisku spzregła , oleju i linki nie robiłem nic !
Gdy zakÂładam kask inaczej patrze na swiat ;)

pokazymoto
Posty: 1
Rejestracja: pt 16 paź, 2015

Re: zipp manic stunt

Postautor: pokazymoto » pt 16 paź, 2015

na początek może być, z czasem i nabywaniem praktyki trzeba będzie wymienić sprzęt



Wróć do „Moto-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl