




adrol pisze:trochę lepszy moment ma 125, ale ze 125 można zrobić więcej ccm ma lepszą pompę oleju.
, ale to duże koszty no i dość duże kłopoty z chłodzeniem, oraz należy stosować jedynie tłoki scut, ogólnie najlepiej max zrobić 140ccm z 125 no i na alu cylku .


adrol pisze:152ccm z 125, ale to duże koszty no i dość duże kłopoty z chłodzeniem, oraz należy stosować jedynie tłoki scut, ogólnie najlepiej max zrobić 140ccm z 125 no i na alu cylku .
zrób foty tego crossa, szczególnie silnika, jesten ciekaw czy ktoś ci tylko ściemniał czy to wszystko prawda


, chciałbym zobaczyć jak to tam wygląda.
, ale moc ponad 24KM spokojnie
,






Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości