• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Simson vs WSK 125 vs Jawa 350 TS

Rozmowy o motoryzacji.
Awatar użytkownika
Olo
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: ÂŁĂłdÂź, retkinia

Re: Simson vs WSK 125 vs Jawa 350 TS

Postautor: Olo » wt 13 wrz, 2011

Mój rekord na jawie to 5km przejechane bez naprawy :D Tak jak mówił piotrek350 jak robimy coś przy tych motocyklach to porządnie, a nie tak byle żeby się toczyło :)
Ostatnio zmieniony wt 13 wrz, 2011 przez Olo, łącznie zmieniany 2 razy.
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Zipp/Shock/109607
Obrazek[/URL]
Motocykl jest bogiem,
prêdkoœÌ na³ogiem
Pal gumĂŞ i szalej,
nie myÂśl co dalej


Spidi67
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1222
Rejestracja: wt 02 lis, 2010
Lokalizacja: ---

Re: Simson vs WSK 125 vs Jawa 350 TS

Postautor: Spidi67 » wt 13 wrz, 2011

50 tki to odradzam proponuje sie przesiaść na coś większego ;] wsk to poprostu na wies do jezdzenia <troll> na temat jawy to cos sie moge wypowiedziec bardziej bo wujek taką posiada. Za 2000pln to powinienes dorwać miodzio egzemplarz ;) ale jest kilka ale
1. Jest trochę ciężka ;P ale to raczej nie powinno sprawiać ci problemu chyba ze wazysz 50kg :D
2. Pali od ciorta ;] wknoncu 2 gary ;P na odcinku 500m przy manetce na full spali ci nawet 0,5 - 1l wachy ;] zależy wszystko jak sie taka ts'ka 3ma .
Osiągi ma wcale nie takie dobre , np mz etz 250-251 wcale nie odbiega osiągami może jedynie v max troszkę słabszy a jeździ się tym moto o wiele wiele fajniej ;] no i wydaje mi sie tez, że mz mniej awaryjne.
Ja mając 18 lat nie pchał bym się już w starą myśl techniczną co nie znaczy, ze dziadostwo czy cos bo to lux maszynki :) Ale biorąc pod uwagę fakt, ze ciezko jest dostac w dobrym stanie, czesto ludzie pisza ze po remoncie itp a to gowno prawda ;] jedynie taki koles pierscionki wymienil wiem cos o tym ;]
Proponował bym już zarobić gdzieś kasy czy w jakis sposób ją tam zdobyć i kupić coś nowszego chociażby jakieś 4t pojemnosci 125-500 . :)
<troll>

Awatar użytkownika
Diabolo
Weteran
Weteran
Posty: 519
Rejestracja: pn 17 sty, 2011
Lokalizacja: BiÂłgoraj

Re: Simson vs WSK 125 vs Jawa 350 TS

Postautor: Diabolo » wt 13 wrz, 2011

marcin 205 zobacz jak wygląda ta jawa 350 a jak mz 250.
Dla mnie mz etz 250 to cudo! wstawiasz cylek 300cm i idzie jak burza :D
Moja ulubiona pozycja?
To pozycja za kierownicÂą mojego motoru
:D

Moja bestia xD
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/GB/Street/109128

Obrazek

Awatar użytkownika
Szczepan
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1273
Rejestracja: pn 21 mar, 2011
Lokalizacja: KoÂłacinek

Re: Simson vs WSK 125 vs Jawa 350 TS

Postautor: Szczepan » wt 13 wrz, 2011

No Diabolo dobrze mówi MZ ETZ250/251 to po prostu cudeńka :D Cylek 300ccm i będzie lepsza od Jawki ;)

Awatar użytkownika
Darvix
Weteran
Weteran
Posty: 331
Rejestracja: wt 22 mar, 2011
Lokalizacja: CzerniejĂłw(Serniki)
Kontaktowanie:

Re: Simson vs WSK 125 vs Jawa 350 TS

Postautor: Darvix » śr 14 wrz, 2011

Mz Etz 250 jest zaje.. sam chce taką kupić i odremontować :) moj kumpel ma wyremontował i działa :D Moj sasiad ma cz 350 ti wyjezdza nia raz na tydzien moze i robi ok 5 km bo duzo pali :D A jeden gosciu ma jawe 350 taka w mega dobrym stanie to czasem smignie na zlota a tak to stoi :D wiec moim zdaniem to kup mz etz 250 i bedzie git bo te 350 2 garowe to duzo strasznie pala i wgl :D


Awatar użytkownika
Brunon K ver. 205
Weteran
Weteran
Posty: 559
Rejestracja: pn 27 gru, 2010
Lokalizacja: Siedlce

Re: Simson vs WSK 125 vs Jawa 350 TS

Postautor: Brunon K ver. 205 » śr 14 wrz, 2011

MZ jakoś mi się za bardzo nie podoba, już bardziej wolał bym tą Jawę.
Obrazek
EMO

Awatar użytkownika
Wilku1122
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 973
Rejestracja: śr 01 gru, 2010
Lokalizacja: Kluczbork

Re: Simson vs WSK 125 vs Jawa 350 TS

Postautor: Wilku1122 » śr 14 wrz, 2011

Jawa 350 jeździłem jest już troche mocy chciałbym takie coś :)
PIEC!
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Diabolo
Weteran
Weteran
Posty: 519
Rejestracja: pn 17 sty, 2011
Lokalizacja: BiÂłgoraj

Re: Simson vs WSK 125 vs Jawa 350 TS

Postautor: Diabolo » śr 14 wrz, 2011

Nie chcę się jarać ale zobacz jak ja zrobiłem sobie swoją dawną mz :)
Bardzo żałuję że ja sprzedałem no ale trudno, odremontuje inna :>
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony śr 14 wrz, 2011 przez Diabolo, łącznie zmieniany 1 raz.
Moja ulubiona pozycja?
To pozycja za kierownicÂą mojego motoru
:D



Moja bestia xD

http://www.polskajazda.pl/Motocykle/GB/Street/109128



Obrazek

Awatar użytkownika
Darvix
Weteran
Weteran
Posty: 331
Rejestracja: wt 22 mar, 2011
Lokalizacja: CzerniejĂłw(Serniki)
Kontaktowanie:

Re: Simson vs WSK 125 vs Jawa 350 TS

Postautor: Darvix » śr 14 wrz, 2011

Diabolo, Tez chce zrobic tak jak ty według swojego planu. kupic jakas tanio za 300-500 zl wyszykowac i jezdzic :D

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Simson vs WSK 125 vs Jawa 350 TS

Postautor: to&owo » śr 14 wrz, 2011

tylko w mz 251 lubi siadać zapłon i cewki

Awatar użytkownika
zumico gr 500
Specjalista
Specjalista
Posty: 237
Rejestracja: śr 23 lut, 2011
Lokalizacja: Majdan Sieniawski

Re: Simson vs WSK 125 vs Jawa 350 TS

Postautor: zumico gr 500 » śr 14 wrz, 2011

Popieram poprzedników,ze starszych motocykli tylko MZ ETZ 250!
Ja ostatnio za 2000 zł dorwałem śliczną mz.
Trzeba było dokupić pare szczegółów,ale drobnych.
I nie mylić z 251 , bo tamta to zupełnie inny motor i jazda nią odbiega sporo od jazdą 250.
250 ją bije na głowę.
Z tych co podałeś to wsk,ale jest ona malutka,ale twoja sprawa.
Na pewno nie JAWA,dużo miałem do czynienia z tymi maszynami i pali to dużo,a poza tym strasznie awaryjny motor,po kilkunastu tysiącach km rzadko kiedy jest tam co zbierać z silnika.
Ale oczywiście na pewno są jakieś wyjątki.
Zastanów się nad MZ ETZ 250,świetne maszyny,potężny zapas mocy,na pewno poczujesz różnicę po przesiadce. Świetny wygląd,duża moc,dobry vmax,przy spokojnej jeździe bez katowania nie spali więc jak 3,5 - 4l / 100 km.
Także TYLKO MZ ETZ 250! (jak zrobię,to wkleję zdjęcia mz ;) )
NajpiĂŞkniejsza muzyka to ryk silnika. ;)
Liczy siĂŞ pasja!

________________________________________
MĂłj profil na PJ
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Zum ... 500/117409

Awatar użytkownika
Diabolo
Weteran
Weteran
Posty: 519
Rejestracja: pn 17 sty, 2011
Lokalizacja: BiÂłgoraj

Re: Simson vs WSK 125 vs Jawa 350 TS

Postautor: Diabolo » śr 14 wrz, 2011

W MZ kocham jej dzwięk jak ona tak ćwierka :D
MZ 100km/h gonisz tak spokojnie wtedy sobie płynie :)
Te jawy 350 to szmelc, ani wyglądu, ani jazdy
Moja ulubiona pozycja?
To pozycja za kierownicÂą mojego motoru
:D



Moja bestia xD

http://www.polskajazda.pl/Motocykle/GB/Street/109128



Obrazek

Awatar użytkownika
Brunon K ver. 205
Weteran
Weteran
Posty: 559
Rejestracja: pn 27 gru, 2010
Lokalizacja: Siedlce

Re: Simson vs WSK 125 vs Jawa 350 TS

Postautor: Brunon K ver. 205 » śr 14 wrz, 2011

Diabolo, jeśli chodzi o wygląd to jest kwestia gustu. Mi bardzo się podoba wersja TS, a zwykła już mniej. :)
Obrazek

EMO

Awatar użytkownika
Diabolo
Weteran
Weteran
Posty: 519
Rejestracja: pn 17 sty, 2011
Lokalizacja: BiÂłgoraj

Re: Simson vs WSK 125 vs Jawa 350 TS

Postautor: Diabolo » czw 15 wrz, 2011

Marcin 205, TS-ki również są ładne :)
Wiesz ciągle piszę o MZ bo wiem na własnym doświadczeniu że to jest naprawdę dobra maszyna :)
Mój kolega ma CZ 350 pojeździł nie cały sezon i remont bo tłok poszedł :/
Na wielu forach każdy mówi że to się ciagle psuje :/
W mz robisz 25tyś km bez remontu, najlepiej kupić jakaś tanią i zrobić porządny remont silnika wtedy wiesz na czym jeździsz :)
Nie namawiam bo to w końcu twoja decyzja a nie moja :P
Powodzenia w szukaniu dobrej maszyny :D
Moja ulubiona pozycja?
To pozycja za kierownicÂą mojego motoru
:D



Moja bestia xD

http://www.polskajazda.pl/Motocykle/GB/Street/109128



Obrazek

Awatar użytkownika
Brunon K ver. 205
Weteran
Weteran
Posty: 559
Rejestracja: pn 27 gru, 2010
Lokalizacja: Siedlce

Re: Simson vs WSK 125 vs Jawa 350 TS

Postautor: Brunon K ver. 205 » czw 15 wrz, 2011

Diabolo, dzięki. :) Ale jak już wcześniej pisałem, chciałbym wybrać coś z tych motorów co podałem.
Obrazek

EMO



Wróć do „Moto-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl