Tak jak mówił piotrek350 jak robimy coś przy tych motocyklach to porządnie, a nie tak byle żeby się toczyło 



Tak jak mówił piotrek350 jak robimy coś przy tych motocyklach to porządnie, a nie tak byle żeby się toczyło 
[/URL]

wsk to poprostu na wies do jezdzenia
na temat jawy to cos sie moge wypowiedziec bardziej bo wujek taką posiada. Za 2000pln to powinienes dorwać miodzio egzemplarz
ale jest kilka ale
ale to raczej nie powinno sprawiać ci problemu chyba ze wazysz 50kg
wknoncu 2 gary
na odcinku 500m przy manetce na full spali ci nawet 0,5 - 1l wachy
zależy wszystko jak sie taka ts'ka 3ma .
no i wydaje mi sie tez, że mz mniej awaryjne.
Ale biorąc pod uwagę fakt, ze ciezko jest dostac w dobrym stanie, czesto ludzie pisza ze po remoncie itp a to gowno prawda
jedynie taki koles pierscionki wymienil wiem cos o tym






Cylek 300ccm i będzie lepsza od Jawki 

moj kumpel ma wyremontował i działa
Moj sasiad ma cz 350 ti wyjezdza nia raz na tydzien moze i robi ok 5 km bo duzo pali
A jeden gosciu ma jawe 350 taka w mega dobrym stanie to czasem smignie na zlota a tak to stoi
wiec moim zdaniem to kup mz etz 250 i bedzie git bo te 350 2 garowe to duzo strasznie pala i wgl 








)










Ale jak już wcześniej pisałem, chciałbym wybrać coś z tych motorów co podałem.Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości