



, ponieważ nie trzeba bawić się w zminę na 72ccm lub więcej, aby był niewielki zapas mocy. Osiągi seryjnie są przyzwoite. Lepsza jakość wykonania, nic nie powino pękać (plastiki). Nie kieruj się tym czy z 2009r, czy nowy. Gwarancja - wg mnie - głupota. Nawet "chińczyk" przez okres gwarancji wytrzymuje nie rzadko bez usterki. mój przykład: Linka prędkościomierza. Za tą cenę miałbym np. Yahahe DT, czy Jakąś Derbi. W wielu punktach sprzedarzy są problemy z gwarancją mimo, że uprzednich zapewnień przy kupnie. Jak kupować używane maszyny spytaj się tu na forum, bo jest kilka prostych spraw, które pomogą w ocenie stanu moto. Więc lepiej dwa razy się zastanów czy chcesz "chiński cud techniki".Goger pisze:używanego japońca/hiszpana/włocha
wygląda także na mały negatywRADI pisze:Często padają świece

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości